Bosch Haushalt MUMS2EW40 kuhinjski aparat 700 W bijela, plemeniti čelik
- Kataloški br:
- 3405938 - 62
- Oznaka:
- MUMS2EW40
- EAN:
- 4242005252343
- Kataloški br:
- 3405938 - 62
- Oznaka:
- MUMS2EW40
- EAN:
- 4242005252343
Bosch Haushalt MUMS2EW40 kuhinjski aparat 700 W bijela, plemeniti čelik
12 %
615.00 KM700.00 KM
Štedite 85.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-12 %
615.00 KM700.00 KM
Štedite 85.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet | 3.8 l |
| Vrsta proizvoda | kuhinjski aparat |
| Materijal (kontejner) | nehrđajući čelik |
| Snaga | 700 W |
| Stupnjevi uključivanja | 4 |
| Određene značajke kuhinjskih aparata | bez BPA uključuje mikser s posudom za miješanje |
| Boja | bijela plemeniti čelik |
| Težina | 6.8 kg |
| Materijal | nehrđajući čelik plastika |
| Širina | 266 mm |
| Visina | 277 mm |
| Dužina | 266 mm |
Opis
Opis
Savršen početak za vašu prvu kuhinju. Kompaktan, moderan iu svježim bojama za impresivne prve rezultate.
Snažan Bosch motor od 700 W: Idealno za brze rezultate pečenja i kuhanja, čak i s teškim tijestom.
3D planetarno miješanje: brzo i savršeno miješanje svih sastojaka.
Set za slastičarnicu: Pjenjača, mikser i kuka za tijesto za savršeno pečenje. Izrađen od nehrđajućeg čelika i stoga se može prati u perilici posuđa.
Velika zdjela od nehrđajućeg čelika od 3,8 l: za savršenu pripremu tijesta i do 2,4 kg biskvita i 1,7 kg dizanog tijesta.
Parkirna pozicija: Jednostavno punjenje zahvaljujući automatskom parkirnom položaju alata u stražnjem dijelu posude.
Bez BPA: Pripremite zdrave, sigurne i ugodne obroke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Snažan Bosch motor od 700 W: Idealno za brze rezultate pečenja i kuhanja, čak i s teškim tijestom.
3D planetarno miješanje: brzo i savršeno miješanje svih sastojaka.
Set za slastičarnicu: Pjenjača, mikser i kuka za tijesto za savršeno pečenje. Izrađen od nehrđajućeg čelika i stoga se može prati u perilici posuđa.
Velika zdjela od nehrđajućeg čelika od 3,8 l: za savršenu pripremu tijesta i do 2,4 kg biskvita i 1,7 kg dizanog tijesta.
Parkirna pozicija: Jednostavno punjenje zahvaljujući automatskom parkirnom položaju alata u stražnjem dijelu posude.
Bez BPA: Pripremite zdrave, sigurne i ugodne obroke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Snažni Bosch motor od 700 W: idealan za brze rezultate pečenja i kuhanja, čak i s teškim tijestom
- Praktična zdjela od nehrđajućeg čelika 3,8l: s posebnim unutarnjim oblikom za optimalnu pripremu tijesta (količina za obradu: do 2,4 kg tijesta ili 1,7 kg tijesta s kvascem)
- 3D PlanetaryMixing: brzo i savršeno miješanje svih sastojaka
- 4 radne razine za velike zadatke u kuhinji
- Set za slastičarstvo: pjenjača, lopatica za miješanje i kuka za tijesto za savršeno pečenje. Izrađen od nehrđajućeg čelika i stoga se može prati u perilici posuđa
- EasyArmLift: jednostavno i lako upravljanje jednim gumbom
- Lako se čisti zahvaljujući glatkim površinama i nekim dodacima koji se mogu prati u perilici posuđa
- Jednostavna pohrana: Pretinac za pohranu kabela za brzo i jednostavno pohranjivanje kabela
- Lagani start protiv prskanja i oblaka brašna
Opseg isporuke
- procesor hrane
- Kuka za tijesto s deflektorom za tijesto
- Pjenjače i mikseri
- Kontinuirana sjeckalica uključujući 3 diska od nehrđajućeg čelika (rezni disk, reverzibilni disk za sjeckanje, disk za srednje fino ribanje)
- Prozirni poklopac s otvorom za punjenje
- Nastavak za miješalicu plastični 1,25 l
- stroj za mljevenje mesa
- Cjedilo za citruse
- Upute za rad
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)