Bosch Home and Garden AdvancedLevel 2G križnolinijski laser
- Kataloški br:
- 3473559 - 62
- Oznaka:
- 0603663GZ0
- EAN:
- 4053423257687
- Kataloški br:
- 3473559 - 62
- Oznaka:
- 0603663GZ0
- EAN:
- 4053423257687
Bosch Home and Garden AdvancedLevel 2G križnolinijski laser
360.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
360.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | križnolinijski laser |
| Kategorija lasera | 2 |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Tip | AdvancedLevel 2G |
| Width | 146 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 0.760 kg |
| Length | 162 mm |
| Laser class | Class 2 |
Opis
Opis
Križni laser AdvancedLevel 2G. Precizno prenosi vaše ideje na zid. Precizna projekcija laserskog križa s dodatnom točkom viska na vrhu i dnu zahvaljujući funkciji samoniveliranja. Zelene laserske linije: do četiri puta vidljivije, čak i u uvjetima jakog osvjetljenja. Funkcija nagiba za rad izvan područja samoniveliranja s dijagonalnim laserskim linijama. Visokokvalitetne, svijetle laserske diode s točnošću od ± 0,4 mm/m za precizne rezultate rada. Integrirana 3,6 V litij-ionska baterija s punjenjem unutar uređaja putem USB-C® priključka. Proizvod s značajkama održivosti, pogledajte dolje za više informacija.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x baterija BA 3,6 V / 2,0 Ah
- Torbica
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)