Bosch Home and Garden AdvancedRotak 36V-44-750 akumulator akumulatorska kosilica 36 V Širina rezanja (maks.) 440 mm
- Kataloški br:
- 3410412 - 62
- Oznaka:
- 06008B9G02
- EAN:
- 4059952658094
- Kataloški br:
- 3410412 - 62
- Oznaka:
- 06008B9G02
- EAN:
- 4059952658094
Bosch Home and Garden AdvancedRotak 36V-44-750 akumulator akumulatorska kosilica 36 V Širina rezanja (maks.) 440 mm
1,980.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,980.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska kosilica |
| Motor | akumulator |
| Pogonski napon (detalji) | 36 V |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Napon akumulatora | 36 V |
| Kapacitet akumulatora | 4 Ah |
| Vrijeme punjenja | 2.1 h |
| Širina rezanja (maks.) | 440 mm |
| Visina reza | 25-80 mm |
| Prikupna posuda | 50 l |
| dim. | |
| Stanje artikla | |
| Baterijski napon | 36 V |
| Napon | 36 V |
| Nominal voltage | 36 V |
| Weight including battery-pack | 18.0 kg |
| Cutting width | 440 mm |
| Cutting system | Other |
| Cutting height | 25-80 mm |
| Volume catcher | 50 l |
Opis
Opis
Bežična kosilica za travu AdvancedRotak 36V-44-750. Snažna kosilica na baterije za izvrsnu košnju i sakupljanje pokošene trave. Izvrsne performanse rezanja i dulji vijek trajanja zahvaljujući motoru bez četkica. Udobno manevriranje i jednostavno skladištenje zahvaljujući Ergoflex ručkama s Ergoslide sustavom. Visokokvalitetni tekstilni hvatač trave s indikatorom napunjenosti. Syneon tehnologija za optimalnu snagu i maksimalno vrijeme rada. Kompatibilno s Bosch 36V POWER FOR ALL baterijom. 2 x baterije 36V 4.0Ah. Punjač AL 36V-20
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Bežična kosilica za travu
- 2x baterija 36 V/4 Ah
- Punjač
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)