Bosch Home and Garden AdvancedTacker 18V-25 06032A7100 akumulatorska klamerica
- Kataloški br:
- 3473546 - 62
- Oznaka:
- 06032A7100
- EAN:
- 4053423257335
- Kataloški br:
- 3473546 - 62
- Oznaka:
- 06032A7100
- EAN:
- 4053423257335
Bosch Home and Garden AdvancedTacker 18V-25 06032A7100 akumulatorska klamerica
16 %
350.00 KM415.00 KM
Štedite 65.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
350.00 KM415.00 KM
Štedite 65.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska klamerica |
| Napon | 18 V |
| Duljina čavla (maks.) | 30 mm |
| Broj udaraca maks. | 30 /min |
| dim. | (D x Š) 267 mm x 67 mm |
| Dužina | 267 mm |
| Širina | 67 mm |
| Nominal voltage | 18.0 V |
| Width | 67 mm |
| Height | 240 mm |
| Length | 267 mm |
| Max. pulse repetition | 30 1/min |
| Nail length | 15-30 mm |
| Weight without battery-pack | 2.1 kg |
| Vibration emission value ah (fastening in wood) | 2.3 m/s² |
| Vibration uncertainty K (fastening in wood) | 1.5 m/s² |
| Suitable for nails | TRUE |
| Suitable for staples | FALSE |
| Suitable for cable staples | FALSE |
| With battery charger | FALSE |
Opis
Opis
Bežična klamerica AdvancedTacker 18V-25. Snažna 2-u-1 bežična klamerica/zabijač za razne zadatke pričvršćivanja. Svestrana 2-u-1 klamerica/zabijač čavala: bez napora pričvršćuje uske klamerice i čavle za čavle. Uklonjivi pribor za razmak: osigurava pozicioniranje svake spajalice/čavla s jednakim razmakom. Rotacijski kotačić za podešavanje sile udara: Prilagođava silu udara duljini spajalice i vrsti materijala. Sustav Push+Release za kontrolirano i sigurno rukovanje. Ugrađeno LED radno svjetlo: Pruža izvrsnu vidljivost, čak i u uvjetima slabog osvjetljenja. Zamjenjivi poklopac za nos: zaštitni poklopac za jednostavno pričvršćivanje žice/žičane mreže. Kompatibilno s Bosch 18V POWER FOR ALL baterijom. 1000 uskih Crown spajalica (20 mm). 500 čavala za šivanje (25 mm). Vodič za udaljenost pribora. Kapica za nos s vodilicom od žice. kartonska kutija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Bez baterije i punjača.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)