Bosch Home and Garden EasyImpact 18V-3 2 brzine-akumulatorska udarna bušilica uklj. akumulator, uklj. punjač, uklj. kofe
- Kataloški br:
- 3444020 - 62
- EAN:
- 4.05342E+12
- Kataloški br:
- 3444020 - 62
- EAN:
- 4.05342E+12
Bosch Home and Garden EasyImpact 18V-3 2 brzine-akumulatorska udarna bušilica uklj. akumulator, uklj. punjač, uklj. kofe
12 %
255.00 KM290.00 KM
Štedite 35.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-12 %
255.00 KM290.00 KM
Štedite 35.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj udaraca maks. 24450 /min
- Maks. Ø rupe
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska udarna bušilica |
| Radni napon | 18 V |
| Broj udaraca maks. | 24450 /min |
| Vrsta prijenosa | 2 brzine |
| Težina | 1 kg |
| Određene značajke | uklj. akumulator uklj. punjač uklj. kofer |
| Okretni moment (maks.) | 38 Nm |
| Broj uključenih baterija | 1 |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 2.5 Ah |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Svestrana stezna glava od 10 mm za jednostavnu izmjenu odvijača i bušilica
- 2-brzinski mjenjač s 20 razina okretnog momenta
- Za uvrtanje vijaka, bušenje u drvetu, metalu i plastici, kao i udarno bušenje u zidu
- Dobro rukovanje zahvaljujući tankom i ergonomskom dizajnu
- LED svjetlo za rad u slabo osvijetljenim prostorima
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)