Bosch Home and Garden EasyImpactDrive 12 06033D6001 akumulatorski udarni ključ 12.0 V
- Kataloški br:
- 3330086 - 62
- Oznaka:
- 06033D6001
- EAN:
- 3165140966276
- Kataloški br:
- 3330086 - 62
- Oznaka:
- 06033D6001
- EAN:
- 3165140966276
Bosch Home and Garden EasyImpactDrive 12 06033D6001 akumulatorski udarni ključ 12.0 V
15 %
300.00 KM355.00 KM
Štedite 55.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
300.00 KM355.00 KM
Štedite 55.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 12.0 V/-Akumulator
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski udarni ključ |
| Napon | 12.0 V |
| Baterijski napon | 12.0 V |
| Nominal voltage | 12.0 V |
| Width | 210 mm |
| Height | 76 mm |
| Length | 258 mm |
| Battery capacity | 1.5 Ah |
| Weight including battery-pack | 1.00 kg |
| Max. torque | 100.0 |
| Tool insertion | 1/4 inch internal hexagon |
| Impacts | 3300 |
| Number of included batteries | 1 |
| With battery charger | TRUE |
Opis
Opis
Akumulatorski rotacijski udarni ključ EasyImpactDrive 12. Najkompaktniji 2-u-1 udarni ključ. Kompaktan i ergonomski oblik te mala težina osiguravaju udoban rad. Veliki okretni moment i velika udarna sila omogućuju maksimalnu učinkovitost. Motor visokih performansi i mjenjač s 2 brzine dizajnirani su za obavljanje zahtjevnih poslova. Za uvrtanje, bušenje i pričvršćivanje u drvo, lim, žbuku i ciglu. Jednostavno promijenite pribor u jednom jednostavnom koraku s držačem bitova bez alata. SNAGA ZA SVE: Jedna baterija za kompletan sustav uređaja za dom i vrt. Tehnologija Syneon kontrolira potrošnju energije za optimalnu učinkovitost i duže vrijeme rada. 1 x baterija PBA 12V 1.5Ah. bit odvijač. Punjač GAL 12V-20. Karton
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Kompaktan, ali ergonomski oblik i mala težina osiguravaju udoban rad; Visoki okretni moment i velika udarna sila omogućuju maksimalnu učinkovitost; Motor visokih performansi i mjenjač s 2 brzine su dizajnirani za obavljanje zahtjevnih poslova; i cigla;;Zamjena pribora bez muke u jednom jednostavnom koraku s držačem bitova bez alata;;SNAGANJE ZA SVE: Jedna baterija za kompletan sustav uređaja za dom i vrt;;Syneon tehnologija kontrolira potrošnju energije za optimalnu učinkovitost i duže vrijeme rada
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (17)