Bosch Home and Garden PWS 18V-70 06033E6001 kutna brusilica 125 mm 18 V
- Kataloški br:
- 3473557 - 62
- Oznaka:
- 06033E6001
- EAN:
- 4053423502985
- Kataloški br:
- 3473557 - 62
- Oznaka:
- 06033E6001
- EAN:
- 4053423502985
Bosch Home and Garden PWS 18V-70 06033E6001 kutna brusilica 125 mm 18 V
16 %
240.00 KM285.00 KM
Štedite 45.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
240.00 KM285.00 KM
Štedite 45.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kutna brusilica |
| Napon | 18 V |
| Promjer ploče | 125 mm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Width | 70 mm |
| Height | 119 mm |
| Length | 291 mm |
| Max. disc diameter | 125 mm |
| Idle rotational speed | 7800-10000 1/min |
| Weight without battery-pack | 1.7 kg |
| Vibration emission value ah (surface grinding (roughing)) | 5.2 m/s² |
| Vibration uncertainty K (surface grinding (roughing)) | 1.5 m/s² |
| Vibration emission value ah (sanding with sanding sheet) | 1.7 m/s² |
| Vibration uncertainty K (sanding with sanding sheet) | 1.5 m/s² |
| With battery charger | FALSE |
Opis
Opis
Akumulatorska kutna brusilica PWS 18V-70. Praktična bežična kutna brusilica s optimalnim rukovanjem za brojne DIY poslove. Snažan motor za male do srednje radove rezanja i brušenja. Meki start i brzo podesivi zaštitni poklopac za nesmetan rad. Ergonomski dizajn i tanko kućište za udoban rad. Kompatibilno s Bosch 18V POWER FOR ALL baterijom. SNAGA ZA SVE: Jedna baterija i punjač za kompletan sustav alata za dom i vrt. kartonska kutija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)