Bosch Home and Garden UID 18V-210 06039E7000 akumulatorski udarni ključ 18 V
- Kataloški br:
- 3473565 - 62
- Oznaka:
- 06039E7000
- EAN:
- 4053423504293
- Kataloški br:
- 3473565 - 62
- Oznaka:
- 06039E7000
- EAN:
- 4053423504293
Bosch Home and Garden UID 18V-210 06039E7000 akumulatorski udarni ključ 18 V
16 %
325.00 KM385.00 KM
Štedite 60.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
325.00 KM385.00 KM
Štedite 60.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V/-Akumulator
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski udarni ključ |
| Napon | 18 V |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Nominal voltage | 18.0 V |
| Width | 64 mm |
| Height | 204 mm |
| Length | 127 mm |
| Max. torque | 210 Nm |
| Tool insertion | 1/4 inch internal hexagon |
| Impacts | 3800 1/min |
| Idle rotational speed | 0-2100 1/min |
| Weight without battery-pack | 1.0 kg |
| With battery charger | FALSE |
Opis
Opis
Udarni ključ UID 18V-210. Visokoučinkoviti udarni ključ olakšava rad s drvetom za entuzijaste "uradi sam". Visokoučinkoviti motor bez četkica s maks. okretnim momentom od 210 Nm i maks. brzinom od 3300 min⁻¹. Kompaktni dizajn za vrhunsku prenosivost i jednostavan rad u skučenim prostorima. 2 postavke brzine/okretnog momenta uvijek pružaju pravu snagu za različite vijke. Integrirano LED svjetlo za optimalno osvjetljenje tamnih radnih područja. Kompatibilno s Bosch 18V POWER FOR ALL baterijom. Udarni ključ (3 603 JE7 000). kartonska kutija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Bez baterije i punjača
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (8)