Bosch Home and Garden UID 18V-210 06039E7001 akumulatorski zračni pištolj 18 V
- Kataloški br:
- 3473567 - 62
- Oznaka:
- 06039E7001
- EAN:
- 4053423665956
- Kataloški br:
- 3473567 - 62
- Oznaka:
- 06039E7001
- EAN:
- 4053423665956
Bosch Home and Garden UID 18V-210 06039E7001 akumulatorski zračni pištolj 18 V
16 %
490.00 KM580.00 KM
Štedite 90.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
490.00 KM580.00 KM
Štedite 90.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V/-Akumulator
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski zračni pištolj |
| Napon | 18 V |
| Broj uključenih baterija | 1 |
| Nominal voltage | 18.0 V |
| Width | 64 mm |
| Height | 204 mm |
| Length | 127 mm |
| Battery capacity | 2.0 Ah |
| Max. torque | 210 Nm |
| Tool insertion | 1/4 inch internal hexagon |
| Impacts | 3800 1/min |
| Idle rotational speed | 0-2100 1/min |
| Weight without battery-pack | 1.0 kg |
| Number of included batteries | 1 |
| With battery charger | TRUE |
Opis
Opis
Udarni ključ UID 18V-210. Visokoučinkoviti udarni ključ olakšava rad s drvetom za entuzijaste "uradi sam". Visokoučinkoviti motor bez četkica s maks. okretnim momentom od 210 Nm i maks. brzinom od 3300 min⁻¹. Kompaktni dizajn za vrhunsku prenosivost i jednostavan rad u skučenim prostorima. 2 postavke brzine/okretnog momenta uvijek pružaju pravu snagu za različite vijke. Integrirano LED svjetlo za optimalno osvjetljenje tamnih radnih područja. Kompatibilno s Bosch 18V POWER FOR ALL baterijom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Udarni ključ (3 603 JE7 000)
- 1x baterija PBA 18V 2.0Ah (1 607 A35 1C4)
- Punjač AL 18V-20 (2 607 226 517)
- Slučaj obrtnika (6 082 762 2TX)
Komentar
Udarni ključ (3 603 JE7 000). 1 x baterija PBA 18V 2,0Ah (1 607 A35 1C4). Punjač AL 18V-20 (2 607 226 517). Slučaj obrtnika (6 082 762 2TX)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)