Bosch Home and Garden Uneo Maxx SDS-Quick-akumulatorski čekić za rušenje 18 V 2.0 Ah Li-Ion
- Kataloški br:
- 3013543 - 62
- Oznaka:
- 060395230M
- EAN:
- 4053423235272
- Kataloški br:
- 3013543 - 62
- Oznaka:
- 060395230M
- EAN:
- 4053423235272
Bosch Home and Garden Uneo Maxx SDS-Quick-akumulatorski čekić za rušenje 18 V 2.0 Ah Li-Ion
12 %
500.00 KM570.00 KM
Štedite 70.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-12 %
500.00 KM570.00 KM
Štedite 70.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V
- Udarna energija maks. 0.6 J
- Maks. Ø rupe(Drvo / čelik / beton) 8/10/10 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski čekić za rušenje |
| Vrsta | Uneo Maxx |
| Napon | 18 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 2.0 Ah |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Područje brojeva vrtljaja | 0 - 900 U/min |
| Maks. okretni moment | 30 Nm |
| Maks. Ø vijaka | 6 mm |
| Broj udaraca maks. | 5000 /min |
| Udarna energija maks. | 0.6 J |
| Maks. Ø bušenja | (Drvo / čelik / beton) 8/10/10 mm |
| Držač alata | SDS-Quick |
| Funkcije | zaustavljanje udaraca |
| Vrsta prijenosa | 1 brzina |
| Težina | 1250 g |
| Dužina | 382.00 mm |
| Širina | 341.00 mm |
| Visina | 116.00 mm |
| dim. | (D x Š x V) 382.00 x 341.00 x 116.00 mm |
Opis
Opis
Uneo Maxx akumulatorska udarna bušilica. Vrhunski 3-u-1 bežični alat za opsežan rad; Pneumatski čekić mehanizam za lako i brzo bušenje, čak iu betonu; SDS sustav stezne glave za jednostavnu, intuitivnu i brzu izmjenu pribora u samo 3 sekunde; Kompaktan i snažan za optimalno rukovanje i izvedbu; Za zabijanje, bušenje i uvrtanje u beton, zidove, metal, drvo i pločice; SNAGA ZA SVE: baterija i punjač za kompletan sustav uređaja Home & Garden, 2 x PBA 18V 2.0Ah baterije, AL 18V-20 punjač, svrdlo za beton Ø 6 i 8 mm, univerzalno svrdlo Ø 5 i 6 mm, 4 duž. nastavci, adapter za okruglu osovinu, torbica za nošenje
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Mehanizam pneumatskog čekića za lako i brzo bušenje, čak iu betonu; Stezna glava za svrdlo SDS sustava za jednostavnu, intuitivnu i brzu promjenu pribora u samo 3 sekunde; Kompaktan i snažan za optimalno rukovanje i izvedbu; Za udaranje, bušenje i uvrtanje u beton, zidove, metal, drvo i pločice; POWER FOR ALL: baterija i punjač za kompletan sustav uređaja za dom i vrt
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (25)