Bosch Home and Garden UniversalGrind 18V-75 06033E5002 akumulatorska kutna brusilica
- Kataloški br:
- 3013530 - 62
- Oznaka:
- 06033E5002
- EAN:
- 4053423242225
- Kataloški br:
- 3013530 - 62
- Oznaka:
- 06033E5002
- EAN:
- 4053423242225
Bosch Home and Garden UniversalGrind 18V-75 06033E5002 akumulatorska kutna brusilica
13 %
350.00 KM400.00 KM
Štedite 50.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-13 %
350.00 KM400.00 KM
Štedite 50.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska kutna brusilica |
| Nominal voltage | 18 V |
| Width | 144 |
| Height | 121 mm |
| Length | 315 m |
| Max. disc diameter | 125 |
| Idle rotational speed | 12000-12000 |
| Weight without battery-pack | 1.7 |
| With battery charger | TRUE |
Opis
Opis
Akumulatorska kutna brusilica UniversalGrind 18V-75, praktična akumulatorska kutna brusilica s optimalnom praktičnošću za brojne DIY poslove, snažan motor za rezanje i brušenje metala ili kamena, meki start i brzo podesivi zaštitni poklopac za nesmetan rad, ergonomski dizajn i tanko kućište za udoban rad, idealan za grubu obradu, rezanje ili četkanje metala, kamena, betona i pločica, kompatibilan s baterijom Bosch POWER FOR ALL od 18 V, POWER FOR ALL: baterija i punjač za kompletan sustav uređaja za dom i vrt, tehnologija Syneon kontrolira potrošnju energije za optimalnu učinkovitost i duže vrijeme rada, dijamantna rezna ploča (2 607 019 475), karton
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (16)