Bosch Home and Garden UniversalGrind 850-125 06033E2100 kutna brusilica 125 mm 850 W
- Kataloški br:
- 3330080 - 62
- Oznaka:
- 06033E2100
- EAN:
- 4053423319699
- Kataloški br:
- 3330080 - 62
- Oznaka:
- 06033E2100
- EAN:
- 4053423319699
Bosch Home and Garden UniversalGrind 850-125 06033E2100 kutna brusilica 125 mm 850 W
15 %
220.00 KM260.00 KM
Štedite 40.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
220.00 KM260.00 KM
Štedite 40.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 850 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kutna brusilica |
| Snaga | 850 W |
| Promjer ploče | 125 mm |
| Width | 72 mm |
| Height | 102 mm |
| Length | 268 mm |
| Nominal power consumption | 850 W |
| Machine weight | 1.900 |
| Max. disc diameter | 125 mm |
| Vibration emission value ah (surface grinding (roughing)) | 6.4 |
| Vibration uncertainty K (surface grinding (roughing)) | 1.5 |
| Vibration emission value ah (sanding with sanding sheet) | 6.6 |
| Vibration uncertainty K (sanding with sanding sheet) | 1.5 |
Opis
Opis
Kutna brusilica UniversalGrind 850-125. Optimalna praktičnost za obavljanje raznih DIY zadataka. Snažan motor od 850 W za obavljanje srednjih do velikih DIY poslova. Ugodan rad zahvaljujući ergonomskom dizajnu, tankom kućištu i niskoj razini vibracija. Antivibracijska ručka za veću udobnost i kontrolu. Brzo podesiva zaštitna kapuljača za sprječavanje iskri tijekom uporabe. Idealan za rezanje, brušenje i četkanje metala, kamena, betona i pločica. Karton
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Snažan motor od 850 W za rješavanje srednjih do velikih DIY poslova ;;Udoban rad zahvaljujući ergonomskom dizajnu, tankom tijelu i niskim vibracijama;;Antivibracijska ručka za veću udobnost i kontrolu ;;Brzo podesiva zaštitna navlaka za sprječavanje iskri tijekom uporabe;;Idealno za Rezanje, brušenje i četkanje metala, kamena, betona i pločica
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)