Bosch Home and Garden UniversalWallLevel naočale za rad s laserom
- Kataloški br:
- 3473561 - 62
- Oznaka:
- 0603663JZ0
- EAN:
- 4053423304770
- Kataloški br:
- 3473561 - 62
- Oznaka:
- 0603663JZ0
- EAN:
- 4053423304770
Bosch Home and Garden UniversalWallLevel naočale za rad s laserom
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | naočale za rad s laserom |
| Kategorija lasera | 2 |
| Dužina | 159 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Tip | UniversalWallLevel |
| Width | 35 mm |
| Height | 24 mm |
| Length | 159 mm |
| Laser class | Class 2 |
Opis
Opis
Laserska libela UniversalWallLevel. Praktična džepna laserska libela za širok raspon zadataka. Kombinira funkcionalnost libele, točkastog i linijskog lasera u jednom uređaju. Projicira horizontalne, vertikalne ili dijagonalne laserske linije (do 5 m) ili laserske točke (do 20 m). Fleksibilni zidni nosač s pinovima osigurava udoban rad na svim površinama. Jednostavno za korištenje - brzi i precizni rezultati s točnošću od ± 0,5 mm/m. Savršeno za vješanje slika ili poravnavanje ormarića, prekidača i utičnica na istoj visini. Proizvod s značajkama održivosti, više informacija potražite u nastavku. Kutija za e-trgovinu. Zidni držač.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 2x olovka
- 2x baterije 1,5 V LR03 (AAA)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)