Bosch Home Comfort 7738345644 HC4000-10 konvektor 1000 W bijela
- Kataloški br:
- 3465386 - 62
- Oznaka:
- 7738345644
- EAN:
- 4062321976132
- Kataloški br:
- 3465386 - 62
- Oznaka:
- 7738345644
- EAN:
- 4062321976132
Bosch Home Comfort 7738345644 HC4000-10 konvektor 1000 W bijela
16 %
515.00 KM610.00 KM
Štedite 95.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
515.00 KM610.00 KM
Štedite 95.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Jednostavno korištenje; željena temperatura podesiva od 12 do 28 °C, uključujući zaštitu od smrzavanja od 7 °C; ako temperatura u prostoriji brzo padne, uređaj se automatski isključuje zahvaljujući funkciji otvorenog prozora
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | konvektor |
| Radni napon | 220 V230 V |
| Snaga | 1000 W |
| Prekidač sa satnim mehanizmom | da |
| Vrsta zaštite | IP24 |
| Određene značajke uređaja za grijanje | sa zaštitom od smrzavanja timer zidni nosač |
| Boja | bijela |
| Težina | 4.7 kg |
| Visina | 451 mm |
| Dužina | 606 mm |
| Dubina | 98 mm |
Opis
Opis
Serija Heat Convector 4000 tvrtke Bosch Home Comfort kombinira moderan dizajn s inteligentnom tehnologijom grijanja i visokom razinom sigurnosti. Elektronička kontrola temperature s LED zaslonom omogućuje preciznu kontrolu temperature prostorije. Zahvaljujući individualno prilagodljivom tjednom programu, rad grijanja može se optimalno prilagoditi svakodnevnom životu. Integrirani Eco način rada automatski smanjuje temperaturu grijanja i time učinkovito štedi energiju. Dodatnu sigurnost osigurava zaštita od pregrijavanja i prevrtanja, kao i automatska funkcija zaštite od smrzavanja. Praktično prepoznavanje otvorenog prozora isključuje uređaj ako temperatura naglo padne. Adaptivna kontrola pokretanja osigurava da je prostorija ugodno topla u željeno vrijeme. Fleksibilan u korištenju kao zidna ili samostojeća jedinica (stalci se mogu kupiti zasebno), ovaj konvektor je idealno rješenje za ugodno i učinkovito grijanje u životnim i radnim prostorima. Postoji 5 različitih varijanti s različitim toplinskim učinkom (500 do 2500 W).
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Elektronička kontrola temperature s LED zaslonom; tjedni program za pojedinačna vremena grijanja; Eco način rada za energetski učinkovito grijanje; zaštita od pregrijavanja i prevrtanja; funkcija zaštite od smrzavanja na 7°C; detekcija otvorenog prozora sa sigurnosnim isključivanjem; funkcija adaptivnog pokretanja za pravovremeno predgrijavanje; mogućnost montaže na zid ili pod; dvostruka izolacija (klasa zaštite II), Euro utikač
Opseg isporuke
- Toplinski konvektor 4000
- Tehnička dokumentacija (upute za uporabu)
- Mjesečna cijena
- Upute za instalaciju
Komentar
HC-SC nožice mogu se naručiti zasebno (Conrad broj narudžbe: 2476677 - TU)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.