Bosch Kaffeemühle schwarz TSM6A013B mlin za kavu crna
- Kataloški br:
- 3439225 - 62
- EAN:
- 4.24201E+12
- Kataloški br:
- 3439225 - 62
- EAN:
- 4.24201E+12
Bosch Kaffeemühle schwarz TSM6A013B mlin za kavu crna
12 %
78.00 KM89.00 KM
Štedite 11.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-12 %
78.00 KM89.00 KM
Štedite 11.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Oštrice od nehrđajućeg čelika: za visoku preciznost i fino brušenje
- Sigurnosna funkcija: melje samo kada je poklopac postavljen i pritisnut je sigurnosni prekidač
- Mlinac za 75 g zrna: dovoljno za cijeli lonac kave
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet | 75 g |
| Snaga | 180 W |
| Boja | crna |
| Dubina | 90 mm |
| Visina | 170 mm |
| Širina | 90 mm |
| Težina | 0.6 kg |
| Vrsta proizvoda | mlin za kavu |
Opis
Opis
TSM6A013B, mlinac za kavu
180 vata
Funkcionira samo kada je poklopac pričvršćen
za 75 g zrna kave
Oštrica za rezanje i posuda za mljevenje izrađene od
Sigurnosni prekidač s tipkom
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Mlinac za kavu
- Uputstva.
Komentar
Želimo vas obavijestiti da je dostava u roku od 48 sati općenito moguća ako je narudžba primljena prije 9:00 sati.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.