Bosch Professional 1600A036YW EXBA18V-40 električni alaT-akumulator 18 V 4.0 Ah
- Kataloški br:
- 3473593 - 62
- Oznaka:
- 1600A036YW
- EAN:
- 4053423341027
- Kataloški br:
- 3473593 - 62
- Oznaka:
- 1600A036YW
- EAN:
- 4053423341027
Bosch Professional 1600A036YW EXBA18V-40 električni alaT-akumulator 18 V 4.0 Ah
12 %
325.00 KM370.00 KM
Štedite 45.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-12 %
325.00 KM370.00 KM
Štedite 45.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | električni alaT-akumulator |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Tip | EXBA18V-40 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 4.0 Ah |
| Ponovno punjenje | da |
| Veličina | poseban akumulator |
| Nominal voltage | 18.0 V |
| Model | Other |
| Weight | 605 g |
| Capacity | 4.0 Ah |
Opis
Opis
Baterija EXBA18V-40, Visokoučinkovita baterija EXBA18V-40 pruža maksimalnu snagu do 2000 W za zahtjevne primjene (na temelju internih laboratorijskih ispitivanja. Trenutačna maksimalna snaga s potpuno napunjenom, novom baterijom) u izuzetno kompaktnom dizajnu. Temelji se na naprednoj tehnologiji ćelija „bez tablica“, dok konvencionalne baterije imaju ćelije s „više jezičaka“ koje koriste samo dva jezička za provođenje energije. To stvara usko grlo koje povećava otpor baterije. Tehnologija beztabličnih ćelija uklanja ovo usko grlo. Umjesto samo dva strujna puta, nudi bezbroj paralelnih strujnih putanja. Rezultat: niži otpor, manje zagrijavanja, impresivne performanse i izvrsna gustoća energije. S novim ojačanim, robusnim kućištem, izvrsnim upravljanjem toplinom zahvaljujući COOLPACK 2.0 i "tableless" tehnologiji ćelija, EXBA18V-40 nudi dugi vijek trajanja i stoga je idealan za profesionalce kojima je potrebna izdržljivost i visoke performanse. EXBA18V-40 ima prošireni raspon temperature punjenja od -10 °C do +55 °C kada se koristi s EXAL18V2-320 ili EXAL18V-160. Ima 5-LED zaslon za razinu napunjenosti, preostali kapacitet i otkrivanje rizika od kvara. Kompatibilno s Bosch Professional 18V sustavom i međubrendnim savezom baterija AMPShare. Može se potpuno napuniti s EXAL18V2-320 ili EXAL18V-160 za samo 30 minuta i teži samo 605 g.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.