Bosch Professional 1600A0373D 2x EXBA18V-80 električni alaT-akumulator 18 V 8.0 Ah
- Kataloški br:
- 3473598 - 62
- Oznaka:
- 1600A0373D
- EAN:
- 4053423341065
- Kataloški br:
- 3473598 - 62
- Oznaka:
- 1600A0373D
- EAN:
- 4053423341065
Bosch Professional 1600A0373D 2x EXBA18V-80 električni alaT-akumulator 18 V 8.0 Ah
1,055.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,055.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | električni alaT-akumulator |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Tip | 2x EXBA18V-80 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 8.0 Ah |
| Ponovno punjenje | da |
| Veličina | poseban akumulator |
| Broj uključenih baterija | 2 |
| Nominal voltage | 18.0 V |
| Model | Other |
| Weight | 1035 g |
| Capacity | 8.0 Ah |
Opis
Opis
Baterija 2x EXBA18V-80, Snažna Expert baterija EXBA18V-80 nudi do 120% više vremena rada i time osigurava iznimno kontinuiran rad čak i u teškim primjenama (u usporedbi s Professional GBA 18V 4.0Ah. Podaci internog laboratorijskog ispitivanja. Brušenje mekog čelika s GWS 18V-15 S + lamelnim diskom, intervali od 30 sekundi s pauzama od 5 sekundi. Koristi naprednu "tableless" tehnologiju ćelija i pruža maksimalnu izlaznu snagu do 2400 W (interni podaci testnog laboratorija, trenutna maksimalna snaga, potpuno napunjena, nova baterija). Konvencionalne baterije imaju ćelije s "više jezičaka" koje koriste samo dva jezička za provođenje energije. To predstavlja usko grlo koje doprinosi otporu baterije. Tehnologija beztabličnih ćelija uklanja ovo usko grlo. Umjesto samo dva strujna puta, nudi bezbroj paralelnih strujnih putanja. Rezultat: niži otpor, manje zagrijavanja, ekstremno vrijeme rada i maksimalne performanse. S ojačanim, robusnim kućištem, izvrsnim upravljanjem toplinom s COOLPACK 2.0 i tehnologijom beztabličnih ćelija, EXBA18V-80 nudi dugi vijek trajanja, što ga čini idealnim za profesionalce koji cijene izdržljivost i performanse. EXBA18V-80 ima prošireni raspon temperature punjenja od -10°C do +55°C kada se koristi s EXAL18V2-320 ili EXAL18V-160. Dolazi s 5-LED indikatorom koji prikazuje razinu napunjenosti, preostali kapacitet i otkrivanje rizika od kvara. Kompatibilno s Bosch Professional 18V sustavom i međubrendnim savezom baterija AMPShare. S EXAL18V2-320 ili EXAL18V-160, može se potpuno napuniti za samo 39 minuta i teži samo 1,04 kg. Karton
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.