Bosch Professional 1600A0373H 4x EXBA18V-55 električni alaT-akumulator 18 V 5.5 Ah
- Kataloški br:
- 3473599 - 62
- Oznaka:
- 1600A0373H
- EAN:
- 4053423342154
- Kataloški br:
- 3473599 - 62
- Oznaka:
- 1600A0373H
- EAN:
- 4053423342154
Bosch Professional 1600A0373H 4x EXBA18V-55 električni alaT-akumulator 18 V 5.5 Ah
13 %
1,855.00 KM2,120.00 KM
Štedite 265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-13 %
1,855.00 KM2,120.00 KM
Štedite 265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | električni alaT-akumulator |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Tip | 4x EXBA18V-55 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 5.5 Ah |
| Ponovno punjenje | da |
| Veličina | poseban akumulator |
| Broj uključenih baterija | 4 |
| Nominal voltage | 18.0 V |
| Model | Other |
| Weight | 1020 g |
| Capacity | 5.5 Ah |
Opis
Opis
Baterijski paket 4x EXBA18V-55, Stručna visokoučinkovita baterija EXBA18V-55 pruža maksimalnu snagu do 2000 W za zahtjevne primjene s produljenim vremenom rada (na temelju internih laboratorijskih ispitivanja. Trenutačna maksimalna snaga s potpuno napunjenom novom baterijom). Visokoučinkovite ćelije dizajnirane su za iznimne performanse, nudeći i vrhunsku snagu i izvrsnu gustoću energije. S ojačanim, robusnim kućištem i izvrsnim upravljanjem toplinom COOLPACK 2.0, EXBA18V-55 nudi dugi vijek trajanja, što ga čini idealnim za profesionalce koji cijene izdržljivost i performanse. EXBA18V-55 ima prošireni raspon temperature punjenja od -10°C do +55°C kada se koristi s EXAL18V2-320 ili EXAL18V-160. Ima 5-LED indikator koji prikazuje razinu napunjenosti, preostali kapacitet i detekciju rizika od kvara. Kompatibilno s Bosch Professional 18V sustavom i međubrendnim savezom baterija AMPShare. S EXAL18V2-320 ili EXAL18V-160, može se potpuno napuniti za samo 31 minutu i teži samo 1,02 kg. L-BOXX 136
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.