Bosch Professional GBA 36V + GAL 3680 stanica za punjenje 1 600 A00 L1U uklj. 2 akumulatora
- Kataloški br:
- 2589061 - 62
- Oznaka:
- 1 600 A00 L1U
- EAN:
- 3165140868013
- Kataloški br:
- 2589061 - 62
- Oznaka:
- 1 600 A00 L1U
- EAN:
- 3165140868013
Bosch Professional GBA 36V + GAL 3680 stanica za punjenje 1 600 A00 L1U uklj. 2 akumulatora
1,585.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,585.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | GBA 36V + GAL 3680 |
| Verzija (Bosch) | bosch professional (plava) |
| Širina | 140 mm |
| Dužina | 250 mm |
| Težina | 900 g |
| dim. | (D x Š) 250 mm x 140 mm |
| Boja | crna crvena |
| Odgovarajući akumulator | litijev-ionski |
| Određene značajke | uklj. 2 akumulatora |
| Baterijski napon | 36 V |
| Struja za punjenje (maks.) | 8 A |
| Radni napon | 230 V |
| Kanali/utori za punjenje | 1 |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Bosch |
| 8 A | |
| 900 g | |
| 1.3 kg | |
| 36 V | |
| 6 Ah |
Opis
Opis
this an historic product which is not available, thus not updated anymore
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.