Bosch Professional GEX 12V-150-3 0601373300 baterijska ekscentrična brusilica 12 V
- Kataloški br:
- 3473513 - 62
- Oznaka:
- 601373300
- EAN:
- 4053423341843
- Kataloški br:
- 3473513 - 62
- Oznaka:
- 601373300
- EAN:
- 4053423341843
Bosch Professional GEX 12V-150-3 0601373300 baterijska ekscentrična brusilica 12 V
16 %
830.00 KM985.00 KM
Štedite 155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
830.00 KM985.00 KM
Štedite 155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 12 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | baterijska ekscentrična brusilica |
| Baterijski napon | 12 V |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Nominal voltage | 12.0 V |
| No-load vibration frequency | 9000-19000 1/min |
| Diameter of oscillating circuit | 150 mm |
| Grinding disc diameter | 150 mm |
| Weight without battery-pack | 1.1 kg |
| Vibration emission value ah (sanding solid wood) | 3.1 m/s² |
| Vibration uncertainty K (sanding solid wood) | 1.5 m/s² |
| With battery charger | FALSE |
Opis
Opis
Akumulatorska ekscentrična brusilica GEX 12V-150-3, Ekscentrična brusilica GEX 12V-150-3 Professional sa svojim ravnim dizajnom, blizu obratka, nudi optimalnu kontrolu. Dobro uravnotežena ergonomija i kompaktnost omogućuju jednostavno korištenje s jednom ili dvije ruke. Motor bez četkica i oscilacijski krug od 3 mm osiguravaju brz napredak u radu i visoku kvalitetu površine. Integrirani Venturijev zračni kanali jastučića i integrirani ventilator omogućuju izvrsno usisavanje prašine. Jednostavan HMI omogućuje intuitivno upravljanje uređajem. Vrećica za prašinu osigurava učinkovito sakupljanje prašine. GEX 12V-150-3 Professional idealan je za uklanjanje drva, boje i lakova, kao i za međubrušenje i fino brušenje površina. Kompatibilan je s profesionalnim 12V sustavom. Ima vrećicu za prašinu, regulator brzine, indikator razine napunjenosti i zaštitni prsten. Karton. Brusni disk (150 mm) (2 608 001 115). 1 x brusni list C470, Best for Wood + Paint, 120 (prodaje se zasebno kao pakiranje od 5 komada: 2 608 901 106). Zaštitni prsten za 150 mm (2 608 000 895). Vrećica za prašinu (2 608 000 715)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Brusni disk (150 mm) (2 608 001 115)
- Brusni list C470, Najbolje za drvo + boju, 120
- Zaštitni prsten za 150 mm (2 608 000 895)
- Vrećica za prašinu (2 608 000 715)
Komentar
Bez baterije i punjača.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)