Bosch Professional GFP 18V-10 06019N6001 akumulatorski pištolj za kartuše elektronički
- Kataloški br:
- 3473533 - 62
- Oznaka:
- 06019N6001
- EAN:
- 4053423352252
- Kataloški br:
- 3473533 - 62
- Oznaka:
- 06019N6001
- EAN:
- 4053423352252
Bosch Professional GFP 18V-10 06019N6001 akumulatorski pištolj za kartuše elektronički
15 %
1,045.00 KM1,235.00 KM
Štedite 190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
1,045.00 KM1,235.00 KM
Štedite 190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski pištolj za kartuše |
| Transportna količina (maks.) | 320 g/min |
| Vrsta rukovanja | elektronički |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Nominal voltage | 18 V |
| Width | 259 mm |
| Height | 123 mm |
| Total length | 391 mm |
| With battery charger | FALSE |
Opis
Opis
Bežični pištolj za patrone, Bosch GFP 18V-10 pištolj za mast olakšava podmazivanje. S praktičnim načinom rada pumpe možete definirati točan broj pumpi i specifičnu dozu koja vam je potrebna. Podmazivanje je brzo, učinkovito i bez napora zahvaljujući 2 načina rada brzine koji osiguravaju optimalni tlak i protok. S dugim crijevom i kutnim spojem možete lako podmazati čak i teško dostupne spojeve. Također možete koristiti bilo koji uložak koji želite – GFP 18V-10 kompatibilan je sa svim uobičajenim sustavima uložaka. Mazalica GFP 18V-10 prikladna je za podmazivanje svih vrsta pokretnih dijelova. Ovaj alat ima maksimalni radni tlak od 10.000 psi i maksimalni protok do 320 g/min. Opremljen je crijevom duljine 1200 mm, ravnim i 90° spojem, LED svjetlom i dolazi s načinom rada pumpe za precizno doziranje. 1 x XL-BOXX (1 600 A02 59V)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Uklj. XL-BOXX (1 600 A02 59V)
Komentar
Bez baterije i punjača.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)