Bosch Professional GNB 18V-40 06019L7005 klamerica za čavle na bateriju
- Kataloški br:
- 3473525 - 62
- Oznaka:
- 06019L7005
- EAN:
- 4059952660080
- Kataloški br:
- 3473525 - 62
- Oznaka:
- 06019L7005
- EAN:
- 4059952660080
Bosch Professional GNB 18V-40 06019L7005 klamerica za čavle na bateriju
16 %
3,400.00 KM4,035.00 KM
Štedite 635.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
3,400.00 KM4,035.00 KM
Štedite 635.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | klamerica za čavle na bateriju |
| Napon | 18 V |
| Nominal voltage | 18.0 V |
| Battery capacity | 4.0 Ah |
| Nail length | 13-40 mm |
| Nail diameter | 2.7-2.7 mm |
| Weight without battery-pack | 4.1 kg |
| Magazine capacity | 22 |
| Vibration emission value ah (fastening in wood) | 5.7 m/s² |
| Vibration uncertainty K (fastening in wood) | 1.5 m/s² |
| Suitable for nails | TRUE |
| Suitable for staples | FALSE |
| Suitable for cable staples | FALSE |
| Number of included batteries | 2 |
| With battery charger | TRUE |
Opis
Opis
Akumulatorski čavlić GNB 18V-40, Pričvršćivanje kabela i kabelskih kanala na tvrde materijale poput betona i čelika mora biti jednostavno, učinkovito i intuitivno. GNB 18V-40 Professional će vam pomoći u ovom zadatku. Pokreće ga naša snažna tehnologija motora bez četkica i dio je Bosch Professional 18V sustava. Sve što vam treba je ProCORE18V baterija i spremni ste za upotrebu - nisu potrebne dodatne plinske patrone. Razvili smo pouzdan sustav pričvršćivanja koji uključuje alate, čavle i pričvršćivače za kabele. To vam omogućuje da se u potpunosti koncentrirate na svoj posao. Certificirani, pocinčani čavli od ugljičnog čelika osiguravaju dugi vijek trajanja u betonu i čeliku. Nudimo niz čavala od 16 do 40 mm za beton i od 13 do 19 mm za čelik. Alati i čavli su testirani i certificirani prema ETA ili ICC. Kompatibilno s Bosch Professional 18V sustavom i međubrendnim savezom baterija AMPShare. 1 x XL-BOXX (1 600 A02 59V). 1 x XL-BOXX uložak za GNB 18V-38/40 (1 600 A02 R2X). 1 x E-mlaznica za GNB 18V-38/40 (1 600 A03 42E). 1 x Magnet za standardni usnik GNB 18V (1 600 290 074). 1 x standardni nastavak za usta za GNB 18V (1 600 A02 HL3). 1 x igla za izbacivanje (1 600 A03 42F). 1 x kuka za pričvršćivanje (1 600 A02 K07). 2 x baterije ProCORE18V 4.0Ah (1 600 A01 6GB). Brzi punjač GAL 18V-40 Professional (1 600 A01 9RJ)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)