Bosch Professional GNH 18V-35 0601482700 klamerica za čavle na bateriju
- Kataloški br:
- 3473518 - 62
- Oznaka:
- 601482700
- EAN:
- 4053423358087
- Kataloški br:
- 3473518 - 62
- Oznaka:
- 601482700
- EAN:
- 4053423358087
Bosch Professional GNH 18V-35 0601482700 klamerica za čavle na bateriju
16 %
1,135.00 KM1,345.00 KM
Štedite 210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
1,135.00 KM1,345.00 KM
Štedite 210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | klamerica za čavle na bateriju |
| Napon | 18 V |
| Nominal voltage | 18.0 V |
| Nail length | 15-35 mm |
| Nail diameter | 0.6-0.6 mm |
| Weight without battery-pack | 1.7 kg |
| Magazine capacity | 110 |
| Vibration emission value ah (fastening in wood) | 2.5 m/s² |
| Vibration uncertainty K (fastening in wood) | 1.5 m/s² |
| Suitable for nails | TRUE |
| Suitable for staples | FALSE |
| Suitable for cable staples | FALSE |
| With battery charger | FALSE |
Opis
Opis
Bežični alat za pričvršćivanje čavala za drvo GNH 18V-35, GNH 18V-35 alat za pričvršćivanje čavala za drvo je bežično rješenje za precizno pričvršćivanje, koje održava vaš radni komad bez tragova zahvaljujući smanjenom trzaju i pločicama otpornim na ogrebotine s različitim kontaktnim površinama za različite primjene. Pruža savršene rezultate rada čak i pod teškim kutovima uz precizno vođenje bušilice i igle. A zahvaljujući motoru bez četkica i optimiziranom sustavu spiralnih opruga, igle se dosljedno uvlače punom snagom. Zaključavanje suhog paljenja štiti vaš radni komad od oštećenja sprječavajući prazne metke kada je spremnik prazan. Osim toga, dubina se može brzo i jednostavno podesiti pomoću kontinuiranog podešavanja dubine ovog alata. GNH 18V-35 namijenjen je za primjenu u drvu i može se koristiti za osjetljive letvice i lajsne na namještaju i zgradama, kao i za pričvršćivanje staklenih perli na namještaju ili vratima/unutarnjim zidovima. Preporučeni klinovi: Bosch PN23 G: 15, 19, 30, 35 mm. 23 ga / 0,6 mm Uređaj dolazi s kontaktnim okidačem za pojedinačno i kontinuirano paljbu, LED svjetlom i kukom za remen. Kutija. 1 x kuka za remen (2 609 111 584)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x kuka za remen (2 609 111 584)
Komentar
Bez baterije i punjača.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)