Bosch Professional GOL 26 G optički uređaj za niveliranje Raspon (maks.): 100 m Optičko povećanje (maks.): 26 x
- Kataloški br:
- 515053 - 62
- Oznaka:
- 0601068001
- EAN:
- 3165140562652
- Kataloški br:
- 515053 - 62
- Oznaka:
- 0601068001
- EAN:
- 3165140562652
Bosch Professional GOL 26 G optički uređaj za niveliranje Raspon (maks.): 100 m Optičko povećanje (maks.): 26 x
785.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
785.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Raspon (maks.) | 100 m |
| Optičko povećanje (maks.) | 26 x |
| Navoj stativa | 5/8" |
| Dužina | 215 mm |
| Širina | 135 mm |
| Visina | 145 mm |
| dim. | (D x Š x V) 215 x 135 x 145 mm |
| Težina | 1.5 kg |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Verzija (Bosch) | bosch professional (plava) |
| Tip | GOL 26 G |
| Vrsta proizvoda | optički uređaj za niveliranje |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)