Bosch Professional GRD 18V-127 -kutna bušilica na bateriju 18 V
- Kataloški br:
- 3473527 - 62
- Oznaka:
- 06019N5000
- EAN:
- 4053423301236
- Kataloški br:
- 3473527 - 62
- Oznaka:
- 06019N5000
- EAN:
- 4053423301236
Bosch Professional GRD 18V-127 -kutna bušilica na bateriju 18 V
15 %
1,010.00 KM1,195.00 KM
Štedite 185.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
1,010.00 KM1,195.00 KM
Štedite 185.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maks. Ø rupe
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kutna bušilica na bateriju |
| Napon | 18 V |
| Nominal voltage | 18.0 V |
| Height | 188 mm |
| Max. torque | 100 Nm |
| Drill diameter in steel | 13 mm |
| Drill diameter in wood | 127 mm |
| Idle rotational speed | 1800 1/min |
| Weight without battery-pack | 3.1 kg |
| Vibration emission value ah (drilling in metal) | 2.5 m/s² |
| Vibration uncertainty K (drilling in metal) | 1.5 m/s² |
| With battery charger | FALSE |
Opis
Opis
Akumulatorska kutna bušilica GRD 18V-127, Akumulatorska GRD 18V-127 Professional nudi najbolju kontrolu zahvaljujući naprednoj kontroli povratnog udarca (KickBack Control). Ova tehnologija minimizira rizik od ozljeda kada se svrdlo zaglavi ili čak kada se alat polako okreće oko svoje osi bušenja, a sila držanja postupno se povećava. Ova kutna bušilica ima 2 postavke brzine: jednu za brzi grubi rad pri 1800 o/min i sporu pri 550 o/min za velike promjere kako bi vam pružila potpunu fleksibilnost. Heavy Duty GRD 18V-127 Professional podnosi teška opterećenja i omogućuje bušenje sa 65 Nm glatkog okretnog momenta zahvaljujući snažnoj tehnologiji motora bez četkica. Osim toga, udoban je za korištenje zahvaljujući ergonomskom dizajnu ručke. GRD 18V-127 Professional koristi se sa svrdlom za bušenje od 38 mm, svrdlom s automatskim pogonom od 65 mm i pilom za rupe od 127 mm. Pogodan je za primjenu na drvetu i čeliku. Kompatibilno s Bosch Professional 18V sustavom i međubrendnim savezom baterija AMPShare. Karton
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Bez baterije i punjača.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)