Bosch Professional GSA 18V-24 akumulatorska klipna pila 06016A5101 18 V
- Kataloški br:
- 3473522 - 62
- Oznaka:
- 06016A5101
- EAN:
- 4053423320855
- Kataloški br:
- 3473522 - 62
- Oznaka:
- 06016A5101
- EAN:
- 4053423320855
Bosch Professional GSA 18V-24 akumulatorska klipna pila 06016A5101 18 V
16 %
590.00 KM700.00 KM
Štedite 110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
590.00 KM700.00 KM
Štedite 110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska klipna pila |
| Baterijski napon | 18 V |
| Broj podizaja (maks.) | 3100 /min |
| Dubina reza maks. (Drvo) | 230 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Nominal voltage | 18.0 V |
| No-load stroke rate | 3100 1/min |
| Weight without battery-pack | 1.7 kg |
| Vibration emission value ah (sawing wood) | 9.1 m/s² |
| Vibration uncertainty K (sawing wood) | 1.5 m/s² |
| With battery charger | FALSE |
Opis
Opis
Sabljasta pila GSA 18V-24, Rezanje materijala u uskim prostorima ili blizu zidova može biti nezgrapno i teško. Bosch GSA 18V-24 Professional akumulatorska recipročna pila olakšava takav rad piljenja zahvaljujući kompaktnom i ergonomskom dizajnu. Ova višenamjenska pila idealna je za uske prostore i ima nagibnu osnovnu ploču za rezanje cijevi i LED za učinkovito osvjetljenje linije rezanja na tamnim mjestima. A njihov izvrstan omjer snage i težine olakšava snažno piljenje. Osim toga, zahvaljujući optimiziranoj brzini i duljini hoda, ovaj alat pili brzo i bez zaglavljivanja. GSA 18V-24 je udoban za korištenje i izbjegava umor zahvaljujući inovativnom mehanizmu protuutega koji minimizira vibracije. Akumulatorska recipročna pila GSA 18V-24 Professional prvi je izbor za tehničare grijanja, ventilacije i klimatizacije, vodoinstalatere, električare, radnike na temeljima i konstrukcijama, stolare i tesare. Idealan je za jednostavno piljenje čak i u uskim prostorima. GSA 18V-24 Professional ima snažan motor bez četkica, promjenjivu kontrolu brzine, SDS držač lista pile bez alata, nagibnu osnovnu ploču i LED svjetlo. 1 x list za recipročnu pilu S 2345 X, Progressor for Wood (dostupno zasebno kao pakiranje od 2 komada: 2 608 654 403). 1 x list za recipročnu pilu S 922 EF, fleksibilan za metal (dostupno zasebno kao pakiranje od 2 komada: 2 608 656 038). Kopča za ljestve (1600 A02 3G7)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x list za recipročnu pilu S 2345 X, Progressor za drvo
- 1x list za recipročnu pilu S 922 EF, fleksibilan za metal
- Kopča za ljestve (1600 A02 3G7)
Komentar
Bez baterije i punjača.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)