Bosch Professional GSB 18V-25 -akumulatorski čekić
- Kataloški br:
- 3473538 - 62
- Oznaka:
- 06019K9302
- EAN:
- 4053423341157
- Kataloški br:
- 3473538 - 62
- Oznaka:
- 06019K9302
- EAN:
- 4053423341157
Bosch Professional GSB 18V-25 -akumulatorski čekić
16 %
640.00 KM760.00 KM
Štedite 120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
640.00 KM760.00 KM
Štedite 120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maks. Ø rupe
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski čekić |
| Nominal voltage | 18.0 V |
| Height | 237 mm |
| Battery capacity | 2.0 Ah |
| Drill diameter steel 2nd gear | 10 mm |
| Drill diameter steel 1st gear | 10 mm |
| Drill diameter wood 2nd gear | 35 mm |
| Drill diameter wood 1st gear | 35 mm |
| Max. torque | 56 Nm |
| Torque setting | 21-56 Nm |
| Weight without battery-pack | 1.2 kg |
| Idle rotational speed 1st gear | 0-440 1/min |
| Idle rotational speed 2nd gear | 0-1650 1/min |
| Vibration emission value ah (drilling in metal) | 1.0 m/s² |
| Vibration uncertainty K (drilling in metal) | 1.5 m/s² |
| Vibration emission value ah (impact drilling in masonry) | 12.8 m/s² |
| Vibration uncertainty K (impact drilling in masonry) | 1.5 m/s² |
| Number of included batteries | 2 |
| With battery charger | TRUE |
Opis
Opis
Akumulatorska udarna bušilica GSB 18V-25, Sa svojim 18V motorom, Bosch GSB 18V-25 Professional nudi vam snagu koja vam je potrebna, gdje god i kad god vam zatreba. Ovaj svestrani bežični alat prikladan je ne samo za uvrtanje vijaka u drvo, već i za bušenje u zid i metal. Njegove razne značajke impresioniraju svojom izvrsnošću: sprječavaju pregrijavanje ili prekomjerno punjenje, osiguravaju dulji vijek trajanja baterije i smanjuju gubitak vremena zbog popravaka. GSB 18V-25 Professional kompatibilan je sa svim Bosch Professional 18V baterijama i punjačima, nudeći tako još veću učinkovitost i isplativost. Snažan i svestran Bosch GSB 18V-25 Professional prikladan je za uvrtanje vijaka promjera do 10 mm u drvo i za bušenje promjera do 35 mm u drvo i do 10 mm u zid i metal. Njegova jednostavnost korištenja čini ga idealnim za profesionalne obrtnike. 1 GAL 18V-40 Professional (2 607 226 255). 2 x GBA 18V 2.0Ah baterije (1 607 A35 0MA). L-BOXX 136 Veličina 4 (1 605 438 1EN)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 2x baterija GBA 18V 2.0Ah (1 607 A35 0MA)
- Punjač GAL 18V-20 Professional (2 607 226 289)
- L-BOXX 136 Veličina 4 (1 605 438 1EN)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)