Bosch Professional GTC 12V-450-13 termalna kamera
- Kataloški br:
- 3410405 - 62
- Oznaka:
- 601083900
- EAN:
- 4053423322354
- Kataloški br:
- 3410405 - 62
- Oznaka:
- 601083900
- EAN:
- 4053423322354
Bosch Professional GTC 12V-450-13 termalna kamera
2,375.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,375.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Termografska kamera
- Temperaturno mjerno područje
- Matrica bolometra:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | GTC 12V-450-13 |
| Vrsta proizvoda | termalna kamera |
| Optika | 56° |
| dim. | |
| Mjerno područje temperature | |
| Baterijski napon | 12 V |
| Napon | 12 V |
| Weight | 0.4 kg |
| Ambient temperature | -10-50 °C |
| Internal memory | TRUE |
| Thermal image | TRUE |
| Video recording | FALSE |
| Field of view (FOV) vertical | 42 ° |
| Field of view (FOV) horizontal | 56 ° |
| Sensor resolution (horizontal) | 256 px |
| Sensor resolution (vertical) | 192 px |
Opis
Opis
Termovizijska kamera GTC 12V-450-13, Termovizijska kamera GTC 12V-450-13 Professional vaš je osnovni alat za jednostavnu vizualizaciju temperaturnih razlika. Uz razlučivost od 256 x 192 piksela i jasan zaslon od 2,8 inča s potpunim fokusom na toplinsku sliku, možete brzo analizirati temperaturne fluktuacije u različitim scenarijima. Sa svojim kompaktnim dizajnom, lako staje u svaku torbu za alat, što ga čini savršenim za profesionalce. Uz ocjenu zaštite IP54, otpornost na padove s visine do 2 m i zaštitni poklopac za IR senzor, kamera je dizajnirana da izdrži čak i najteže uvjete na gradilištu. Ova termovizijska kamera dizajnirana je za brzu i učinkovitu analizu temperature i pokreće se za samo 3 sekunde. Široko vidno polje pomaže u lociranju cijevi za grijanje, provjeri sustava grijanja i klimatizacije te pronalaženju problema u električnim komponentama—posebno u zatvorenom prostoru. Uz korisničko sučelje, radno svjetlo za mračna okruženja, laser za označavanje mjerne točke i vizualnu kameru za transparentnost i funkciju slike u slici, ova termovizijska kamera idealna je za HVAC, industrijske, automobilske i radove na renoviranju. GTC 12V-450-13 Professional nudi dvostruku fleksibilnost napajanja, omogućujući vam prebacivanje između 12V litij-ionskih punjivih baterija i AA alkalnih baterija kako biste smanjili vrijeme prekida rada. USB sučelje omogućuje vam besprijekorno snimanje i prijenos do 500 slika kako biste osigurali visoku radnu učinkovitost. Ova termovizijska kamera također je kompatibilna s dodacima kao što je adapter za baterije AA1, tako da ste uvijek spremni za svaki zadatak. L-BOXX 136 (1 600 A01 2G0). L-BOXX umetak za uređaj. 1 x torba za alat. Brzi punjač GAL 12V-40 Professional (1 600 A01 9R3). 1 x baterija GBA 12V 2.0Ah (1 600 Z00 02X). USB-C® kabel (1 600 A01 L6H)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Termovizijska kamera
- 1x baterija GBA 12V 2.0Ah (1 600 Z00 02X)
- Brzi punjač GAL 12V-40 Professional (1 600 A01 9R3)
- L-BOXX 136 (1 600 A01 2G0) uklj. umetnuti
- USB-C® kabel (1 600 A01 L6H)
- torba za alat
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.