Bosch Professional GTH 18V-14 0601482800 klamerica za čavle na bateriju
- Kataloški br:
- 3473511 - 62
- Oznaka:
- 601482800
- EAN:
- 4053423358131
- Kataloški br:
- 3473511 - 62
- Oznaka:
- 601482800
- EAN:
- 4053423358131
Bosch Professional GTH 18V-14 0601482800 klamerica za čavle na bateriju
16 %
965.00 KM1,145.00 KM
Štedite 180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
965.00 KM1,145.00 KM
Štedite 180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | klamerica za čavle na bateriju |
| Napon | 18 V |
| Kapacitet stezaljke | 100 kom. |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Nominal voltage | 18.0 V |
| Weight without battery-pack | 1.8 kg |
| Magazine capacity | 100 |
| Vibration emission value ah (fastening in wood) | 2.5 m/s² |
| Vibration uncertainty K (fastening in wood) | 1.5 m/s² |
| Suitable for nails | TRUE |
| Suitable for staples | FALSE |
| Suitable for cable staples | FALSE |
| With battery charger | FALSE |
Opis
Opis
Bežična klamerica za drvo GTH 18V-14, Klamerica za drvo GTH 18V-14 osigurava brz napredak pri radu zahvaljujući Bosch motoru od 18 V bez četkica. Ova klamerica olakšava rad s protuutegom kako bi se smanjio trzaj. A zahvaljujući pouzdanom podešavanju dubine, možete se osloniti na to da će se spajalice ravnomjerno zabijati bez kidanja izolacijskog materijala. Velika paralelna površina za oslanjanje olakšava održavanje ravnomjerne udaljenosti od obratka, a LED svjetlo osvjetljava radno područje. GTH 18V-14 prikladan je za postavljanje izolacije od letvi, parnih brani i građevinske folije, katranskog papira, tkanina, kože i tepiha na drvene površine i podkonstrukcije. Klamerica za drvo GTH 18V-14 prikladna je za spajalice od 6-14 mm. Ima kontaktno otpuštanje za serijsko i kontaktno otpuštanje te dolazi s kutijom za remen. 1 x kuka za remen (2 609 111 584)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Bez baterije i punjača.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)