Bosch Staubsauger mit Beutel, Serie 4, rot usisivač s vrećicom
- Kataloški br:
- 3439212 - 62
- EAN:
- 4.24201E+12
- Kataloški br:
- 3439212 - 62
- EAN:
- 4.24201E+12
Bosch Staubsauger mit Beutel, Serie 4, rot usisivač s vrećicom
13 %
350.00 KM400.00 KM
Štedite 50.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-13 %
350.00 KM400.00 KM
Štedite 50.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 600 W,
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snaga (detalji) | 600 W |
| Vrsta proizvoda | usisivač s vrećicom |
| Boja | crvena |
| Širina | 265 mm |
| Visina | 410 mm |
| Težina | 6 kg |
| dim. | (Š x V x D) 265 x 410 x 295 mm |
| Dubina | 295 mm |
| Izvedba | Usisavač za bubanj |
| Maks. radna buka | 79 dB |
| Napajanje strujom | 220 – 240 V V |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 m | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 600 W | |
| 7 m | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 l | |
| 4 Rad/Räder |
Opis
Opis
Snažan usisavač s vrećicom, elektroničkom kontrolom usisne snage i praktičnom kopčom za pribor. Održivo proizvedeno s dijelovima izrađenim od reciklirane plastike.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 10-godišnje jamstvo na motor*: dosljedno visoke performanse zahvaljujući Boschevoj tehnologiji motora „Proizvedeno u Njemačkoj“
- Fleksibilna kopča za pribor: Pribor uvijek pri ruci zahvaljujući izravnom spremanju na ručki ili usisnoj cijevi
- Održivo: izrađeno od 30% reciklirane plastike¹, s izdržljivim motorom "Proizvedeno u Njemačkoj"
- Higijenski sustav filtriranja: Čist i filtriran ispušni zrak
- Manje zamjena vrećica za prašinu i niži troškovi održavanja zahvaljujući velikom volumenu vrećice za prašinu od 4 l
Komentar
Željeli bismo vas obavijestiti da je dostava u roku od 48 sati uglavnom moguća ako je narudžba primljena prije 9:00 sati.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.