Bose QuietComfort Ultra Earbuds In Ear slušalice bežični, Bluetooth® stereo plava boja poništavanje buke, smanjivanje šu
- Kataloški br:
- 3448760 - 62
- EAN:
- 17817854726
- Kataloški br:
- 3448760 - 62
- EAN:
- 17817854726
Bose QuietComfort Ultra Earbuds In Ear slušalice bežični, Bluetooth® stereo plava boja poništavanje buke, smanjivanje šu
875.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
875.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Jasno razumljivi telefonski pozivi
- Dodirne kontrole
- Bluetooth višetočkovna povezivost
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | In Ear slušalice |
| Određene značajke slušalica | kutija za punjenje kontrola glasnoće kontrola na dodir vodoodbojne |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | Apple Android |
| Prijenos | bežični Bluetooth® |
| Priključak za slušalice | USB-C® |
| functions | poništavanje buke smanjivanje šuma mikrofona |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 6 h |
| Boja | plava boja |
| Težina | 80 g |
| Snaga punjenja (min.) | 2.7 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 3.2 W |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Duljina kabela | 0.3 m |
| Pogodno za | iPhone iPad Smartphone Tablet |
| Širina | 59.4 mm |
| Visina | 66.3 mm |
| Dubina | 26.7 mm |
| Varijanta trake za slušalice | u ušima |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
Opis
Opis
Osjetite svoju glazbu još više
Revolucionaran, prostorni zvuk za još impresivnije iskustvo slušanja. Prvoklasno poništavanje buke i zvuk prilagođen vama. I dizajn koji je tako udoban za nošenje. Manje pričaj. (Poslušajte još.)
Zvuk koji se osjeća
Ove slušalice s prostornim zvukom i Bose 360-stupanjskim zvukom pomiču granice užitka slušanja. Njihova glazba sada zvuči stvarnije nego ikad prije.
Dobrodošli na idealnu akustičnu scenu
Ono što čujete je točno ispred vas - kao da uopće ne nosite slušalice.
Nevjerojatno prirodan zvuk
Doživite nevjerojatno realističan zvuk – toliko stvaran da ga gotovo možete dodirnuti.
Prvoklasno poništavanje buke
Uživajte u miru i tišini kada vam se prohtije i budite svjesni svoje okoline kada je to potrebno. Ili pronađite savršenu kombinaciju za sebe s ovim slušalicama s poništavanjem buke.
Zvuk i mir, prilagođeni isključivo vama
CustomTune tehnologija individualno prilagođava poništavanje buke i reprodukciju zvuka vašim ušima. Sve zvuči kako treba.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Revolucionaran, prostorni zvuk za još impresivnije iskustvo slušanja. Prvoklasno poništavanje buke i zvuk prilagođen vama. I dizajn koji je tako udoban za nošenje. Manje pričaj. (Poslušajte još.)
Zvuk koji se osjeća
Ove slušalice s prostornim zvukom i Bose 360-stupanjskim zvukom pomiču granice užitka slušanja. Njihova glazba sada zvuči stvarnije nego ikad prije.
Dobrodošli na idealnu akustičnu scenu
Ono što čujete je točno ispred vas - kao da uopće ne nosite slušalice.
Nevjerojatno prirodan zvuk
Doživite nevjerojatno realističan zvuk – toliko stvaran da ga gotovo možete dodirnuti.
Prvoklasno poništavanje buke
Uživajte u miru i tišini kada vam se prohtije i budite svjesni svoje okoline kada je to potrebno. Ili pronađite savršenu kombinaciju za sebe s ovim slušalicama s poništavanjem buke.
Zvuk i mir, prilagođeni isključivo vama
CustomTune tehnologija individualno prilagođava poništavanje buke i reprodukciju zvuka vašim ušima. Sve zvuči kako treba.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 3 para uložaka za uši (S, M, L) i 3 para stabilizacijskih traka (S, M, L)
- Torbica za nošenje s funkcijom punjenja
- USB-C® kabel (A do C) (30 cm)
- Sigurnosno-tehnički list.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)