Bose QuietComfort Ultra Over Ear slušalice bežični, žičani, Bluetooth® stereo bež boja, bijela poništavanje buke, smanji
- Kataloški br:
- 3448763 - 62
- EAN:
- 17817854757
- Kataloški br:
- 3448763 - 62
- EAN:
- 17817854757
Bose QuietComfort Ultra Over Ear slušalice bežični, žičani, Bluetooth® stereo bež boja, bijela poništavanje buke, smanji
1,315.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Over Ear slušalice |
| Audio kanali | stereo |
| Prijenos | bežični žičani Bluetooth® |
| Priključak za slušalice | 3,5 mm priključak USB-C® |
| functions | poništavanje buke smanjivanje šuma mikrofona |
| Napajanje | litij-polimerska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 24 h |
| Boja | bež boja bijela |
| Težina | 250 g |
| Snaga punjenja (min.) | 1.8 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 2.5 W |
| Tehnologija | LiPo |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Duljina kabela | 0.5 m |
| Širina | 139.7 mm |
| Visina | 195.6 mm |
| Dubina | 50.8 mm |
| Varijanta trake za slušalice | preko ušiju |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
Opis
Opis
Poboljšano iskustvo slušanja
Prvoklasno poništavanje buke, tiše nego ikad prije. Revolucionaran, prostorni zvuk za još impresivnije iskustvo slušanja. Poboljšani dizajn i luksuzni materijali osiguravaju nenadmašnu udobnost. Sve što možete osjetiti u glazbi – još bolje!
Zvuk koji se osjeća
Ove slušalice sa prostornim zvukom i Bose 360-stupanjskim zvukom pomiču granice užitka slušanja. Njihova glazba sada zvuči stvarnije nego ikad prije.
Dobrodošli na idealnu akustičnu scenu
Ono što čujete je točno ispred vas - kao da uopće ne nosite slušalice.
Nevjerojatno prirodan zvuk
Doživite nevjerojatno realističan zvuk – toliko stvaran da ga gotovo možete dodirnuti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Prvoklasno poništavanje buke, tiše nego ikad prije. Revolucionaran, prostorni zvuk za još impresivnije iskustvo slušanja. Poboljšani dizajn i luksuzni materijali osiguravaju nenadmašnu udobnost. Sve što možete osjetiti u glazbi – još bolje!
Zvuk koji se osjeća
Ove slušalice sa prostornim zvukom i Bose 360-stupanjskim zvukom pomiču granice užitka slušanja. Njihova glazba sada zvuči stvarnije nego ikad prije.
Dobrodošli na idealnu akustičnu scenu
Ono što čujete je točno ispred vas - kao da uopće ne nosite slušalice.
Nevjerojatno prirodan zvuk
Doživite nevjerojatno realističan zvuk – toliko stvaran da ga gotovo možete dodirnuti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Transportni kovčeg
- Audio kabel (3,5 mm do 2,5 mm)
- USB-C® (USB-A na USB-C) kabel (30 cm / 12")
- Sigurnosno-tehnički list.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)