Bourns 4608X-102-101LF povezani otpori 100 Ω 1 kom.
- Kataloški br:
- 3465794 - 62
- Oznaka:
- 4608X-102-101LF
- EAN:
- 4608X-102-101LF
- Kataloški br:
- 3465794 - 62
- Oznaka:
- 4608X-102-101LF
- EAN:
- 4608X-102-101LF
Bourns 4608X-102-101LF povezani otpori 100 Ω 1 kom.
0.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | povezani otpori |
| Otpor | 100 Ω |
| Tolerancija ± | 2 % |
| RM | 2.54 mm |
| Dužina | 20.3 mm |
| Širina | 2.5 mm |
| Visina | 5.1 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 20.3 x 2.5 x 5.1 mm |
| Tip | 4608X-102-101LF |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
Opis
Opis
Mreže debeloslojnih otpornika serije Y 0,
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Serijski spoj pojedinačnih otpornika (izolirani)
- • Niski profil kompatibilan je s DIP-ovima
- • Označavanje na kontrastnoj pozadini
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.