brabantia Bo Touch Bin 31 62 27 kontejner za limenke 34 l čelik (D x Š x V) 312 x 540 x 680 mm srebrna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3334433 - 62
- Oznaka:
- 31 62 27
- EAN:
- 8710755316227
- Kataloški br:
- 3334433 - 62
- Oznaka:
- 31 62 27
- EAN:
- 8710755316227
brabantia Bo Touch Bin 31 62 27 kontejner za limenke 34 l čelik (D x Š x V) 312 x 540 x 680 mm srebrna 1 kom.
745.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
745.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Volumen | 34 l |
| Boja | srebrna |
| Težina | 5.6 kg |
| dim. | (D x Š x V) 312 x 540 x 680 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Visina | 680 mm |
| Dužina | 312 mm |
| Širina | 540 mm |
| Materijal | čelik |
| Vrsta proizvoda | kontejner za limenke |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)