brabantia Newicon 11 17 85 kanta za otpatke 30 l čelik (Ø x V) 293 mm x 679 mm bijela mehanizam stopalo-pedal 1 kom.
- Kataloški br:
- 3334431 - 62
- Oznaka:
- 11 17 85
- EAN:
- 8710755111785
- Kataloški br:
- 3334431 - 62
- Oznaka:
- 11 17 85
- EAN:
- 8710755111785
brabantia Newicon 11 17 85 kanta za otpatke 30 l čelik (Ø x V) 293 mm x 679 mm bijela mehanizam stopalo-pedal 1 kom.
340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Volumen | 30 l |
| Boja | bijela |
| Težina | 3.7 kg |
| dim. | (Ø x V) 293 mm x 679 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Promjer | 293 mm |
| Visina | 679 mm |
| Dužina | 380 mm |
| Širina | 293 mm |
| Materijal | čelik |
| Određene značajke | mehanizam stopalo-pedal |
| Vrsta proizvoda | kanta za otpatke |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)