brabantia Newicon 111969 kanta za otpatke 12 l čelik (Ø x V) 251 mm x 411 mm bijela mehanizam stopalo-pedal 1 kom.
- Kataloški br:
- 3334429 - 62
- Oznaka:
- 111969
- EAN:
- 8710755111969
- Kataloški br:
- 3334429 - 62
- Oznaka:
- 111969
- EAN:
- 8710755111969
brabantia Newicon 111969 kanta za otpatke 12 l čelik (Ø x V) 251 mm x 411 mm bijela mehanizam stopalo-pedal 1 kom.
195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Volumen | 12 l |
| Boja | bijela |
| Težina | 2.1 kg |
| dim. | (Ø x V) 251 mm x 411 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Promjer | 251 mm |
| Visina | 411 mm |
| Dužina | 338 mm |
| Širina | 251 mm |
| Materijal | čelik |
| Određene značajke | mehanizam stopalo-pedal |
| Vrsta proizvoda | kanta za otpatke |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)