Braun BC02 budilica crna Vrijeme alarma 1 1 mjerač vremena
- Kataloški br:
- 3443438 - 62
- EAN:
- 4.00722E+12
- Kataloški br:
- 3443438 - 62
- EAN:
- 4.00722E+12
Braun BC02 budilica crna Vrijeme alarma 1 1 mjerač vremena
88.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
88.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Alarm s postupnim pojačavanjem
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | budilica |
| Zaslon | analogni |
| Vrijeme alarma | 1 |
| Funkcije | crescendo alarm (povećanje) |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja kućišta | crna |
| dim. | (Š x V x D) 5.6 x 5.6 x 2.6 cm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Širina | 5.6 cm |
| Visina | 5.6 cm |
| Dubina | 2.6 cm |
| Određene značajke satova | 1 mjerač vremena |
Opis
Opis
Posebne značajke
- kvarcni budilnik
- s visokom preciznošću
- Alarm s postupnim pojačavanjem
- vrlo tiha vožnja
- lako čitljiv brojčanik
- Funkcija svjetla
- svjetleće ruke
- Kućište i brojčanik u crnoj boji
- Dimenzije: 5,6 x 5,6 x 2,7 cm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.