Braun BC05B budilica crna Vrijeme alarma 1 1 mjerač vremena
- Kataloški br:
- 3443434 - 62
- EAN:
- 4.00722E+12
- Kataloški br:
- 3443434 - 62
- EAN:
- 4.00722E+12
Braun BC05B budilica crna Vrijeme alarma 1 1 mjerač vremena
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaštita leća sa svjetskim vremenskim zonama
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | budilica |
| Zaslon | analogni |
| Vrijeme alarma | 1 |
| Funkcije | crescendo alarm (povećanje) |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja kućišta | crna |
| dim. | (Š x V x D) 7.2 x 7.8 x 4.1 cm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Širina | 7.2 cm |
| Visina | 7.8 cm |
| Dubina | 4.1 cm |
| Određene značajke satova | 1 mjerač vremena |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Kvarcni sklopivi budilnik
- Ikonična crveno-zelena tipka za uključivanje/odgodu alarma
- Brojčanik svijetli 5 sekundi
- Tihi kvarcni mehanizam
- Alarm s crescendo tonom
- Zaštita leća sa svjetskim vremenskim zonama
- Osvijetljene kazaljke
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.