Braun BC07-DCF budilica crna Vrijeme alarma 1 1 mjerač vremena
- Kataloški br:
- 3443437 - 62
- EAN:
- 4.00722E+12
- Kataloški br:
- 3443437 - 62
- EAN:
- 4.00722E+12
Braun BC07-DCF budilica crna Vrijeme alarma 1 1 mjerač vremena
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- potpuno automatsko podešavanje vremena
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | budilica |
| Zaslon | analogni |
| Vrijeme alarma | 1 |
| Funkcije | radio (dcf77) |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja kućišta | crna |
| dim. | (Š x V x D) 7.9 x 7.9 x 5.7 cm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Širina | 7.9 cm |
| Visina | 7.9 cm |
| Dubina | 5.7 cm |
| Određene značajke satova | 1 mjerač vremena |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Radio-kontrolirani budilnik crne boje
- Alarm s postupnim pojačavanjem
- Integrirana funkcija odgode alarma i osvjetljenja
- Svjetleće kazaljke
- Precizan radio-kontrolirani satni mehanizam Lako čitljiv brojčanik
- Mat kućište i brojčanik
- Dimenzije: 80 x 80 x 57,5 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)