Braun BC09B-DCF budilica crna Vrijeme alarma 1 dva retka
- Kataloški br:
- 3443431 - 62
- EAN:
- 4.00722E+12
- Kataloški br:
- 3443431 - 62
- EAN:
- 4.00722E+12
Braun BC09B-DCF budilica crna Vrijeme alarma 1 dva retka
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- potpuno automatsko podešavanje vremena
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | budilica |
| Zaslon | digitalni |
| Vrijeme alarma | 1 |
| Funkcije | radio (dcf77) |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja kućišta | crna |
| dim. | (Š x V x D) 7.5 x 7.5 x 4.5 cm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Širina | 7.5 cm |
| Visina | 7.5 cm |
| Dubina | 4.5 cm |
| Određene značajke satova | dva retka |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Radio-kontrolirani budilnik, digitalni
- automatsko podešavanje vremena
- Prilagodba ljetnom i zimskom vremenu
- 24-satni prikaz
- Ponavljanje buđenja (5 min)
- Prekidač za uključivanje/isključivanje alarma
- lako čitljiv brojčanik
- Pozadinsko osvjetljenje u trajanju od 5 sekundi
- LCD zaslon
- Kućište u crnoj boji
- Dimenzije: 7,5 x 7,5 x 4,5 cm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.