Braun BC22 budilica crna Vrijeme alarma 1 1 mjerač vremena
- Kataloški br:
- 3443433 - 62
- EAN:
- 4.00722E+12
- Kataloški br:
- 3443433 - 62
- EAN:
- 4.00722E+12
Braun BC22 budilica crna Vrijeme alarma 1 1 mjerač vremena
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Alarm s postupnim pojačavanjem
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | budilica |
| Zaslon | analogni |
| Vrijeme alarma | 1 |
| Funkcije | crescendo alarm (povećanje) |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja kućišta | crna |
| dim. | (Š x V x D) 8.5 x 9.8 x 4.1 cm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Širina | 8.5 cm |
| Visina | 9.8 cm |
| Dubina | 4.1 cm |
| Određene značajke satova | 1 mjerač vremena |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Analogni kvarcni budilnik crne boje
- Jedinstven u svom obliku
- Alarm s postupnim pojačavanjem
- Tihi i precizni kvarcni mehanizam
- Integrirana funkcija odgode/osvjetljenja
- Kultna žuta rabljena kazaljka
- Svjetleće kazaljke
- Mat kućište i brojčanik, dimenzije: 97 x 85,6 x 42 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.