Braun BC24DCF budilica crna Vrijeme alarma 1 1 mjerač vremena
- Kataloški br:
- 3443435 - 62
- EAN:
- 4.00722E+12
- Kataloški br:
- 3443435 - 62
- EAN:
- 4.00722E+12
Braun BC24DCF budilica crna Vrijeme alarma 1 1 mjerač vremena
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- potpuno automatsko podešavanje vremena
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | budilica |
| Zaslon | digitalni |
| Vrijeme alarma | 1 |
| Funkcije | radio (dcf77) |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja kućišta | crna |
| dim. | (Š x V x D) 7.8 x 8 x 5.5 cm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Širina | 7.8 cm |
| Visina | 8 cm |
| Dubina | 5.5 cm |
| Određene značajke satova | 1 mjerač vremena |
Opis
Opis
Posebne značajke
- BC24-DCF je radio-kontrolirani digitalni budilnik s inovativnim
- Korisničko sučelje. Umjesto mikroprekidača, ovaj budilnik ima
- tipke osjetljive na dodir i rotirajući okvir za podešavanje
- Vrijeme i alarm.
- Rotirajući okvir
- Tipke osjetljive na dodir i tipka za odgodu alarma
- DCF signalom upravljano radiovezom
- Alarm s crescendo tonom
- 12/24-satni prikaz
- Dimenzije: 80 x 78 x 50 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.