Braun CareStyle 7 Pro IS7286 BK IS7286 BK parna stanica 2700 W crno-smeđa
- Kataloški br:
- 3387228 - 62
- Oznaka:
- IS7286 BK
- EAN:
- 8021098001023
- Kataloški br:
- 3387228 - 62
- Oznaka:
- IS7286 BK
- EAN:
- 8021098001023
Braun CareStyle 7 Pro IS7286 BK IS7286 BK parna stanica 2700 W crno-smeđa
1,210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- iCare postavka za sve tkanine
- funkcija pojačanja pare
- Ultimate FastClean sustav protiv kamenca
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crno-smeđa |
| Određene značajke | odvojivi spremnik za vodu trajno punjivi |
| Konstantna količina pare | 190 g/min |
| Snaga | 2700 W |
| Isključivanje nakon | 10 min |
| Dodatno ispuštanje pare | 650 g/min |
| Tlak pare (maks.) | 8 bar |
| Sadržaj spremnika | 2 l |
| Težina | 5.4 kg |
| Vrsta proizvoda | parna stanica |
Opis
Opis
CareStyle 7 Pro najsnažnija je stanica za glačanje na paru - s konstantnim ispuštanjem pare do 190 g/min, zahvaljujući inovativnoj tehnologiji PowerSteam. Otkrijte novu kvalitetu glačanja i inovativne funkcije koje brzo i jednostavno izglađuju i najtvrdokornije bore. Osim toga, inovativan, ergonomski dizajn ručke čini oba modela u seriji prvim ergonomski certificiranim parnim glačalima na svijetu. Otkrijte novu kvalitetu glačanja i inovativne značajke koje će vam pomoći da brzo i jednostavno dobijete bitku protiv najdebljih tkanina i najtvrdokornijih nabora.
Zahvaljujući posebnoj ergonomskoj ručki prvog ergonomski certificiranog glačala na svijetu, možete postići profesionalne rezultate glačanja udobno i bez napora.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zahvaljujući posebnoj ergonomskoj ručki prvog ergonomski certificiranog glačala na svijetu, možete postići profesionalne rezultate glačanja udobno i bez napora.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- FreeGlide 3D ploča za glačanje
- Spremnik za vodu s mogućnošću vađenja
- Kontinuirana para
- Vertikalna funkcija pare
- Automatsko isključivanje
- ECO način rada
- funkcija protiv kapanja
- Prikladno za vodu iz slavine
- brzo zagrijavanje
- Precizan vrh
Opseg isporuke
- Stanica za glačanje
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)