Brennenstuhl 1082040020 utikač sa zaštitnim kontaktom crna IP54
- Kataloški br:
- 3439007 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
- Kataloški br:
- 3439007 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
Brennenstuhl 1082040020 utikač sa zaštitnim kontaktom crna IP54
17.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
17.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utikač sa zaštitnim kontaktom |
| Opteretivost (maks.) | 16 A |
| Boja | crna |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Izvedba | Tip E/F |
| dim. | (Š x V x D) 42 x 102 x 42 mm |
| Širina | 42 mm |
| Visina | 102 mm |
| Dubina | 42 mm |
| Priključak A | sigurnosni utikač od gume |
| Priključak B | sigurnosni utikač od gume |
| Material (detalji) | Guma |
| Tip priključka | zaštitni kontakt |
| Napajanje strujom | 230 V |
| Težina | 70 g |
| 1 Stück(e) |
Opis
Opis
Uzemljeni utikač idealan je za spajanje produžnog kabela ili za popravak oštećenog kabela promjera 6-13 mm. Zahvaljujući IP54 klasi zaštite, utikač je prikladan i za vanjsku upotrebu i nudi sljedeće impresivne značajke:
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Zaštitni gumeni utikač idealan je za spajanje produžnog kabela ili za popravak oštećenog kabela - 230V/16A
- Zahvaljujući IP54 klasi zaštite, utikač je prikladan i za vanjsku upotrebu.
- Zaštitni kontaktni utikač izrađen je od robusne gume za zaštitu od vanjskih utjecaja
- Jednostavno spajanje kablova promjera 6 - 13 mm
- Zaštitni kontaktni utikač (tip E i F)
Opseg isporuke
- Brennenstuhl zaštitni kontakt gumeni utikač 230V/16A (IP54, pogodan za vanjsku upotrebu, idealan za spajanje produžnog kabela ili za popravak oštećenog kabela)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.