Brennenstuhl 1082050020 utikač sa zaštitnim kontaktom crna IP54
- Kataloški br:
- 3439008 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
- Kataloški br:
- 3439008 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
Brennenstuhl 1082050020 utikač sa zaštitnim kontaktom crna IP54
29.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utikač sa zaštitnim kontaktom |
| Opteretivost (maks.) | 16 A |
| Boja | crna |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Izvedba | Tip F |
| dim. | (Š x V x D) 57 x 10 x 71 mm |
| Širina | 57 mm |
| Visina | 10 mm |
| Dubina | 71 mm |
| Material (detalji) | Guma |
| Napajanje strujom | 230 V |
| Težina | 100 g |
| 1 Stück(e) |
Opis
Opis
Zaštitna kontaktna spojnica idealna je za spajanje produžnog kabela ili za popravak oštećenog kabela promjera 6 -13 mm. Zahvaljujući IP54 klasi zaštite, spojnica je prikladna i za vanjsku upotrebu i impresionira sljedećim značajkama:
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Materijal: guma
- Maks. strujno opterećenje: 16A
- Nazivni ulazni napon: 230 V
- Spojnica s utičnicom: Tip F (Schuko)
Opseg isporuke
- Brennenstuhl zaštitna kontaktna gumena spojnica 230V/16A (Schuko spojnica za vanjsku upotrebu IP54, sa zaštitnom kapom)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.