Brennenstuhl 1093900 kabelski bubanj 10 m
- Kataloški br:
- 3439006 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
- Kataloški br:
- 3439006 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
Brennenstuhl 1093900 kabelski bubanj 10 m
92.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
92.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 10 m
- Unutra
- Otporno na udarce, zaštita od pregrijavanja
- 4 AC izlaza
- 3000 W
- 16 A
- Crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelski bubanj |
| Duljina kabela | 10 m |
| Utičnice | 4 |
| Boja | crna |
| Težina | 1.49 kg |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Izlazi | 4 AC izlaza |
| Dubina | 85 mm |
| Visina | 285 mm |
| Širina | 235 mm |
| Material (detalji) | Plastika, polivinilklorid (PVC) |
| Opteretivost (maks.) | 16 A |
| Napajanje strujom | 230 V |
| 3000 W | |
| 1 Stück(e) |
Opis
Opis
Vario-Line kutija za kabele s 4 izlaza i duljinom kabela od 10 m ima kućište otporno na udarce i dobru stabilnost zahvaljujući velikoj podlozi. Također ima povećanu zaštitu od dodira, zaštitu od pregrijavanja i 4 sigurnosne utičnice. Mini kolut za kabel idealan je za unutarnju upotrebu, primjerice kod kuće, u uredu ili čak u kamp-kućici. Također impresionira sljedećim značajkama:
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Ergonomski oblikovana ručka za nošenje
- Lagano i kompaktno
- Oznaka kabela H05VV-F 3G1.5
- Nazivna jakost 16A
Opseg isporuke
- Brennenstuhl Vario Line 4-smjerna kabelska kutija / mini kolut za kabel (unutarnji kolut za kućanstvo, 10 m kabela, proizvedeno u Njemačkoj) crna
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)