Brennenstuhl 1093900600 kabelski bubanj 10 m
- Kataloški br:
- 3439009 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
- Kataloški br:
- 3439009 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
Brennenstuhl 1093900600 kabelski bubanj 10 m
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 10 m
- Unutra
- Zaštita od pregrijavanja
- 3 AC izlaza
- 2700 W
- Crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelski bubanj |
| Duljina kabela | 10 m |
| Utičnice | 3 |
| Boja | crna |
| Težina | 1.47 kg |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Izlazi | 3 AC izlaza |
| Dubina | 85 mm |
| Visina | 280 mm |
| Širina | 245 mm |
| Broj USB | 2 x |
| Material (detalji) | Plastika, polivinilklorid (PVC) |
| Napajanje strujom | 230 V |
| 2700 W | |
| 1 Stück(e) |
Opis
Opis
Vario-Line trostruki kabelski priključak s funkcijom USB punjenja i duljinom kabela od 10 m u crnoj boji ima kućište otporno na udarce izrađeno od posebne plastike. Ergonomski oblikovana ručka za nošenje i velika baza osiguravaju savršenu stabilnost i olakšavaju transport. Posebno su važna dva USB priključka za punjenje koji su zaštićeni od prašine i prljavštine te nude maksimalnu ukupnu struju punjenja od 2,10 A. Mini unutarnji kabelski kolut s povećanom zaštitom od dodira savršen je za kućnu upotrebu. Također impresionira sljedećim značajkama:
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 2 USB priključka za punjenje, zaštićena od prašine i prljavštine
- Dužina kabela: 10m
- Oznaka kabela: H05VV-F 3G1.5
- 3 uzemljene utičnice sa samozatvarajućim poklopcima
- Sa zaštitom od pregrijavanja
- Snaga u smotanom stanju 230V: 1000W
- Snaga odmotanih 230V: 2700W
Opseg isporuke
- Brennenstuhl Vario Line kutija za kabel s 3 kabela s USB / mini kolutom za unutarnju upotrebu (kolut za kabel u zatvorenom prostoru s funkcijom USB punjenja i 10 m kabela, proizvedeno u Njemačkoj) crna
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)