Brennenstuhl 1153230026 letva s utičnicama crna, bijela 1 kom.
- Kataloški br:
- 3439010 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
- Kataloški br:
- 3439010 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
Brennenstuhl 1153230026 letva s utičnicama crna, bijela 1 kom.
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 1,5 m
- Unutra
- Prekidač za uključivanje i isključivanje
- 3 AC izlaza
- 3680 W
- 2,16 A
- Crno-bijelo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | letva s utičnicama |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Boja | crna bijela |
| Širina | 740 mm |
| Visina | 380 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Dubina | 510 mm |
| Broj USB | 2 x |
| Opteretivost (maks.) | 2.16 A |
| Napajanje strujom | 230 V |
| Težina | 610 g |
| 1 | |
| 1 | |
| 3680 W | |
| 1 Stück(e) | |
| da |
Opis
Opis
Ecolor produžni kabel s 3 izlaza, odbrojavanjem vremena i USB A i C priključkom nudi trajno uzemljenu utičnicu, dvije preklopive uzemljene utičnice (maks. 230 V/16 A, 3680 W) s povećanom zaštitom od dodira te USB A i USB C priključak za punjenje (maks. 5 V/3,1 A, 15,5 W). Dva programabilna priključka i USB portovi mogu se trajno aktivirati ili deaktivirati odgovarajućim podešavanjem. Osim toga, tri neovisna timera nude fleksibilne opcije, uključujući 11 odabirljivih intervala timera od 15 minuta do 24 sata. Osim toga, produžni kabel omogućuje automatski ponovljivu funkciju timera nakon 12 ili 24 sata, prikazuje preostalo vrijeme i omogućuje individualno definiranje početnog stanja za preklopive utičnice i USB priključke nakon što se napajanje vrati (uključeno, isključeno ili vraćanje u posljednje postavljeno stanje). Višestruka utičnica također impresionira sljedećim značajkama:
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Dužina kabela: 1,5m
- Oznaka kabela: H05VV-F 3G1.5
- Osvijetljeni sigurnosni prekidač, dvopolni prekidač za uključivanje/isključivanje
- Opcije timera: 15 min, 30 min, 45 min, 1 h, 2 h, 4 h, 6 h, 8 h, 10 h, 12 h, 24 h
Opseg isporuke
- Brennenstuhl Ecolor produžni kabel s 3 izlaza, odbrojavanjem vremena i USB A i C priključkom (višestruka utičnica s 2 preklopne i 1 trajnom utičnicom, 3 neovisna timera, prekidač i kabel od 1,5 m)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)