Brennenstuhl 1156250544 letva s utičnicama crna utičnica 1 kom.
- Kataloški br:
- 3439012 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
- Kataloški br:
- 3439012 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
Brennenstuhl 1156250544 letva s utičnicama crna utičnica 1 kom.
165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 1,8 m
- Unutra
- Prekidač za uključivanje i isključivanje
- 4 AC izlaza
- 3680 W
- Crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | letva s utičnicama |
| Utičnice | 4 |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Vrsta utikača | utičnica |
| Boja | crna |
| Dužina | 10.0000 cm |
| Širina | 115 mm |
| Visina | 380 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Dubina | 100 mm |
| Broj USB | 2 x |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Polivinilklorid (PVC) |
| Napajanje strujom | 230 V |
| Težina | 800 g |
| 1 | |
| 1 | |
| 3680 W | |
| da |
Opis
Opis
Premium Office-Line produžni kabel s 4 izlaza u crnoj boji ne nudi samo dodatnu zaštitu zahvaljujući povećanoj zaštiti od dodira, već i impresionira svojim značajkama. S duljinom kabela od 1,8 metara (H05VV-F 3G1.5), nudi dovoljnu fleksibilnost za korištenje u širokom rasponu prostorija. Dva integrirana USB priključka za punjenje posebno su praktična: USB C priključak s PD 30W i USB A priključak s 18W omogućuju praktično punjenje uređaja s USB priključkom. Produžna utičnica se može jednostavno uključiti ili isključiti pomoću osvijetljene sigurnosne sklopke (dvopolne) i nudi sljedeće impresivne značajke:
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Elegantan, bezvremenski dizajn u stolnoj verziji izrađen od visokootporne specijalne plastike
- Praktično spajanje i prebacivanje uređaja izravno na stolu
- Utičnice s uzemljenjem u rasporedu od 45°, također i za kutne utikače
Opseg isporuke
- Brennenstuhl Premium Office-Line produžni kabel s 4 utičnice s USB C PD 30W i USB A 18W (proizvedeno u Njemačkoj, višestruka utičnica s kabelom od 1,8 m i prekidačem, produžni kabel za stol) crni
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)