Brennenstuhl 1171800010 neu lanterna za kampiranje, svjetiljka za kampiranje 350 lm pogon na punjivu bateriju 570 g crna
- Kataloški br:
- 3439016 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
- Kataloški br:
- 3439016 - 62
- EAN:
- 4.00712E+12
Brennenstuhl 1171800010 neu lanterna za kampiranje, svjetiljka za kampiranje 350 lm pogon na punjivu bateriju 570 g crna
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kamperska svjetiljka na baterije
- Materijal kućišta: metal, plastika
- Ručka(e) za nošenje
- 350 lm
- USB priključak
- Izvor energije: Litij-ionska (Li-Ion) baterija
- Crna, drvena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | lanterna za kampiranje |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 75 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Vrijeme rasvjete | 75 h |
| Visina | 250 mm |
| Širina | 126 mm |
| Boja | crna drvo |
| Svjetlosni tok | 350 lm |
| Težina | 570 g |
| dim. | (Š x V x D) 126 x 250 x 126 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Dubina | 126 mm |
| Priključak za slušalice | USB |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Material (detalji) | Metal Plastika |
| Baterijski napon | 3.7 V |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Kamperska svjetiljka s kontinuiranom regulacijom svjetla, robusnim konopljinim užetom i bambusovim postoljem idealna je kao održivi izvor svjetlosti za razne aktivnosti na otvorenom, poput kampiranja. Okretni prekidač može se koristiti ne samo za regulaciju svjetline već i za podešavanje boje svjetla. Kamperska svjetiljka s praktičnom funkcijom powerbanka za punjenje pametnih telefona i još mnogo toga impresionira sljedećim značajkama:
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Puni se putem USB C na C kabela od 1 m (kabel uključen)
- Za uključivanje/isključivanje, pritisnite i držite rotacijski prekidač
- Kontinuirano prigušivanje jednostavnim okretanjem okretnog prekidača
- S podesivom bojom svjetla od 2700K - 6500K, kratkim pritiskom na rotacijski prekidač
- Lumeni: 10 - 350 lm
- Vrijeme osvjetljenja: 4 - 75 sati
- Baterija: 3,7 V s 5200 mAh (zamjenjiva)
- Vrsta zaštite: IP44
Opseg isporuke
- Brennenstuhl LED punjiva kamperska svjetiljka CAL 1 AC (350lm, IP44, trajanje svjetla do 75 sati, kontinuirano prigušivanje, podesiva temperatura boje, punjiva USB C vanjska svjetiljka s konopljinim užetom i bambusovim postoljem)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)